1/5
Наступна сторінка

Тренди оформлення інтер’єру спальні 2019

спальня лофт

Спальня – це, мабуть, найважливіша кімната в будинку, призначена для відпочинку, усамітнення і відновлення сил після важкого робочого дня. Дизайн спальні повинен повністю відповідати цим вимогам і задовольняти смаки господарів.

Які тренди варто враховувати при створенні ідеальної спальні з основами, що не виходять з моди і деталями, які диктує новий сезон. Ми розповімо Вам про особливості оформлення спальні в 2019 в різних стилях, про правильний підбір меблів, освітлення та аксесуарів.спальня скандинавський стиль

Оформлення спальні 2019 в скандинавському стилі

Скандинавський стиль вже кілька років не покидає ряд трендів серед оформлення інтер’єру. Меблі в класичному стилі з середини ХХ ст. перенароджуються – тепер вони невід’ємна частина скандинавських інтер’єрів. Вироби з натурального дерева, геометричні орнаменти, сірі тони та білі стіни – ось те, що характерно для цього стилю.

Обов’язково в 2019 – це оригінальне освітлення. Це може бути незвичне бра або ж торшер ручної роботи. Для декору експерти радять обирати вазони з етнічним орнаментом, щоб освіжити інтер’єр та додати ненав’язливих акцентів. Що ж стосується меблів для спальні, то тут варто притримуватись мінімалізму. Жодних громоздких гардеробів та шаф, вони тільки займають місце, а вільний простір в цьому стилі перш за все. Також, цей стиль чудове рішення, щоб оформити дитячі спальні.спальня хай тек

Сучасний дизайн в стилі хай-тек

Хай-тек – це саме той стиль, який йде в ногу з часом, оскільки головна деталь в ньому- це поєднання технологічного дизайну з функціональністю. Якою має бути спальня в стилі хай-тек в 2019?

  • оригінальна конструкція підлоги, стін, стелі, вікон та дверей;
  • наявність скляних і металевих поверхонь;
  • різноманітні технологічні конструкції, які зонують кімнату;
  • нейтральна і холодна палітра оформлення.

Дизайнери прагнуть уникати великої кількості меблів в спальнях з оформленням хай-тек. В приміщенні допускається ліжко, тумби, відкритий гардероб і пару мінімалістичних крісел. Проте, експерти дозволяють ще туалетний столик із дзеркалом з підсвіткою, щоб освіжити інтер’єр.

спальня мінімалізм

Витончений дизайн спальні в стилі мінімалізм

Мінімалізм в 2019 – це стриманість і лаконічність в кольорах, формах та лініях. Використовують заспокійливі кольори, зокрема експерти радять звернути увагу в цьому році саме на білі відтінки.

Якщо обирати меблі для спальні в стилі мінімалізм, то вони мають бути простими та ненав’язливими. В таке приміщення ідеально впишеться ліжко на низькому подіумі. Приліжкові тумби можуть бути як продовженням подіуму, так і окремим предметом меблів. В другому випадку, варто обирати модель з дерева.

Закриті модульні шафи іноді замінюють фальш-перегородкою, за якою облаштовують гардеробну або полки для зберігання.

Стиль інтер’єру – річ доволі швидкоплинна, тому, при роботі над дизайном спальні, варто покладатися на поєднання простих основ і цікавих деталей, які будуть відображати Ваш внутрішній світ та вподобання. В такому випадку, Ви уникните постійної гонитви за швидкоплинною модою.

Категорія:
Створено:
12:56 - 24.01.2019
Поширити: