fbpx

Меблі для спальні

Спальня є найзатишнішим місцем в будь-якому будинку, тому облаштування цієї кімнати має дуже велике значення. Щоб добре відпочити у власній спальні, важливо підібрати меблі для спальні, які б відтворювали уявлення господарів про комфорт та затишок.

Купити спальню сьогодні можна в будь-якому стилістичному рішенні, тому що сучасні інтер’єри дуже різноманітні та можуть задовольнити вподобання кожної людини чи пари.

Спальні набори дуже сильно впливають на самопочуття людини після тривалого відпочинку. Кімнати сьогодні можна оздобити не тільки стандартними меблями, які завжди асоціюються з зонами відпочинку, але й більш екстравагантними речами, на кшталт різноманітних підставок для речей, ширм та іншого.

Модні стилістичні рішення для спальні

Кожна людина обирає меблеві комплекти для спальні на власний розсуд, але все ж існують деякі стилістичні напрямки, які допомагають це зробити простіше. Якщо людина хоче оздобити кімнату в класичному стилі, слід обирати меблі з натурального дерева чи такі, що нагадують дерев’яні. Оздоблення в стилі модерн, навпаки, потребує мінімізувати натуральні деревні відтінки та обрати меблі простих лаконічних форм. Спальні в стилі прованс завжди відрізняються білим кольором, штучно зістареними текстурами та «сільськими» мотивами у текстильних елементах. Білі спальні сьогодні дуже модно використовувати і в оздобленні кімнати в стилі хай-тек.

Елітні модульні системи меблів добре гармоніюють зі світлими кольорами шпалер. Краще, щоб комплекти вміщували не дуже багато одиниць меблів для розширення простору. Дитячі набори меблів для спальні можуть бути більш яскравими, в них дуже часто включають ліжка, шафи, письмові столи, різноманітні тумби.

Як вірно розташувати комплекти меблів в кімнаті?

Після того, як обрано всі необхідні меблі для спальні, їх потрібно грамотно розташувати у приміщенні. Для цього варто користуватися деякими порадами:

  • ліжка не слід встановлювати навпроти безпосереднього входу до кімнати;
  • тумби розташуйте поряд зі спальними місцями, щоб можна було зручно встановити на них лампи;
  • туалетні столики гарно вписуються в інтер’єри через наявність великого дзеркала, розширюючого простір, тому встановлювати їх потрібно в тих зонах, де добре падає світло для посилення цього ефекту;
  • шафи краще обирати в тон іншим меблям, щоб не обтяжувати простір багатством кольорів.

Причини купити спальню у ТЦ Три Слони

Торговий центр Три Слони в м. Львів пропонує купити кращі меблі для спальні від понад 100 виробників, ціна яких задовольнить кожного покупця. Магазини торгівельного центру Три Слони пропонують спальні гарнітури, комоди, ліжка, шафи, туалетні столики та інші предмети інтер’єру відомих брендів, виготовлені на замовленні чи за стандартними схемами з металу, дерева, МДФ та інших матеріалів.