fbpx

Дитячі меблі

У процесі оформлення дитячої кімнати батьки мають орієнтуватися не тільки на планування й розміри приміщення, вік та стать дитини, а й на її інтереси та захоплення. Умови, створені в кімнаті, повинні сприяти комфортному самопочуттю свого маленького господаря, його фізичному й розумовому розвитку.

В ідеалі дитяча має розподілятися на три зони: для гри, навчання і сну. Для кожної з них необхідно придбати функціональні, практичні, безпечні й естетичні на вигляд дитячі меблі.

Меблі для дітей: сучасні різновиди

Існує декілька критеріїв класифікації дитячих меблів:

  1. За функціональним призначенням: предмети для прийому їжі (стільці для годування, столики), навчання (письмові столи та стільці до них), сну (дитячі ліжка, диванчики), зберігання речей (комоди, шафи, полиці, стелажі тощо).
  2. За віком дитини: для малюків (колиски, пеленатори, манежі і т. д.), для школярів і для підлітків (ліжка, столи, стільці, шафи, котрі мають різні розміри).
  3. За матеріалами: з натурального дерева, ЛДСП, пластику, металу, плетені меблі для дітей.
  4. За конструктивними особливостями: модульні (готові стінки, ліжка-горища для двох дітей зі вбудованими шафами), м’які (дивани та крісла), такі, що трансформуються (шафи, полиці, ліжка, розміри та зовнішній вигляд котрих можна змінювати в міру дорослішання дитини).

Предмети треба підбирати так, щоб вони не захаращували простір і залишали місце для ігор.

Дитячі кімнати для хлопчиків

Обираючи меблі в дитячу кімнату для хлопчиків, треба враховувати особливості їхнього розвитку. Зазвичай хлопчаки енергійні та швидкі, тож їм потрібно максимум вільного простору. Предмети мають бути простими, виконаними у стриманій кольоровій гамі. Якщо приміщення невелике за площею, краще придбати меблі-трансформери.

Дитячі кімнати для дівчаток

Для маленьких леді потрібно створити ніжну й вишукану атмосферу. Непогано облаштувати їхні володіння м’якими диванами, пуфами, кріслами, оригінальними фігурними ліжками. Кольорова гама може бути найрізноманітнішою – усе залежить від уподобань самої господині.

Дитячі спальні для підлітків

Дитячі кімнати для дівчаток та хлопців підліткового віку мають бути відображенням їхніх поглядів на довколишній світ та відповідати модним сучасним тенденціям. Можна придбати модульні чи набірні стінки в урбаністичному стилі лофт, віддати перевагу класиці чи зухвалому авангардові. Головне – щоб меблі були багатофункціональними.

Причини купити дитячі меблі (Львів) у ТЦ Три Слони

Ми пропонуємо своїм клієнтам вигідні умови співпраці. Серед них:

  • ціна, нижча, ніж у більшості меблевих крамниць м. Львів;
  • оперативна доставка за вказаною адресою;
  • гарантія на товари.

Усі предмети, представлені в асортименті, виготовлені зі сертифікованих матеріалів, безпечних для здоров’я дітей. Завітайте в ТЦ Три Слони, адже в нас можна купити якісні дитячі спальні недорого.