1/5
Наступна сторінка

Ідеї оформлення барної стійки вдома

барна стійка на кухні

В інтер’єрах сучасних квартир і будинків вибір кухні з барною стійкою – це важливе функціональне і дизайнерське рішення. За допомогою сучасних технологій дизайну ці елементи здатні зручним чином розділяти приміщення на зони, збільшувати житлову площу і бути ефектним предметом декору, створюючи особливий настрій. Вони є універсальними як для маленьких кухонь-студій, так і для великих площ.

Ми підібрали для Вас найкращі та найцікавіші рішення щодо оформлення барної стійки у Вашій оселі.

Оформлення барної стійки

 1. Стійка-перегородка

  барна стійка перегородка

  З її допомогою можна естетично зонувати приміщення, відокремивши кухонну зону від їдальні або вітальні. Також вона перетворить вашу кімнату на чудове місце для проведення вечірок та атмосферних посиденьок з друзями.

 2. Барна стійка-острів

  кухня з барною стійкою

  Одне із найстильніших оформлень, проте потребує просторої кухні. На цьому острові можна розмістити раковину, панель для приготування, а також ящики для зберігання кухонного приладдя.

 3. Барна стійка-підвіконня

  барна стійка підвіконня

  Місце під вікном на кухні чи у вітальні можна перетворити на чудове місце для дружніх посиденьок. Також це місце можна використати як зону для приготування страв, так і для паперової роботи. Основною перевагою буде максимальна кількість денного світла.

 4. Рівнева барна стійка

  барна стійка робоче місце

  Рівнева барна стійка встановлюється над робочим місцем з протилежного боку. Актуальне рішення для сімей з маленькими дітьми. Мама зможе одночасно різати салат і стежити, щоб дитина не розмазувала кашу по столу.

 5. Міні

  маленька стійка

  Невелика барна стійка – іноді єдиний варіант для маленької кухні. Її можна прикріпити до стіни (ідеально для вузької кімнати), зробити висувною або відкидною. З мінусів – мінімальна глибина і одна робоча сторона.

Але барна стійка втрачає свою функціональність, якщо поруч з нею не буде хокерів – високих стільців для барної стійки.

Як обрати хокери до барної стійки

барне крісло

 1. Для обчислення висоти барних стільців потрібно виміряти відстань між підлогою та нижньою частиною стільниці. Із цього результати вираховуємо розміри барних стільців. Найбільш оптимальною відстанню між хокером та барною стійкою є 20-25см.
 2. Шкіряні барні стільці привертають увагу, виглядають стильно та дорого. Шкіра зручна у використанні, тому такі барні стільці ідеально підійдуть для кухні.
 3. Якщо Ваш будинок оформлений по класичним канонам, то і стільці, відповідно, також знадобляться класичні. Це можуть бути дерев’яні барні стільці з оббивкою із натуральної шкіри або ж щільного текстилю. Якщо Ваша душа лежить до сучасного то вам підійде все, окрім класичних барних стільців.
 4. Барні стільці з дерева – це стильно, надійно та довговічно. Такі високі стільчики будуть чудово виглядати як у вітальні, так і на кухні.

Ці декілька маленьких порад допоможуть Вам максимально правильно і серйозно підійти до вибору барних стільців. Хоч цей предмет меблів не займає багато місця, але він здатний перевернути все враження про дизайн кімнати.

В ТЦ Три Слони представлений широкий асортимент барних стільців та крісел, а консультанти допоможуть зробити Вам правильний вибір.

Категорія:
Створено:
9:51 - 10.01.2019
Поширити: