Меблі для кухні

Купити кухню сьогодні дуже просто у кожну оселю. Кухні виготовляються на замовлення, під різний гаманець, дизайн та смак.

Сучасні кухонні меблі бувають кутові, прямі, модульні, з островом, з барною стійкою та іншими дизайнерськими примхами. Елітні готові кухні виробляються з масиву дерева, а більш дешеві – з мдф, з пластика. Кухонні стінки можна придбати недорого майже в кожного відомого виробника.

Меблі для кухні сьогодні повинні вміщувати місця для вбудованої техніки, оснащуватися лед-підсвіткою та багатьма іншими деталями. Велику популярність набирають і smart-кухні, що логічно в час розвитку високих технологій.

Сучасні кухонні меблі

Меблі для кухні обладнуються різноманітними ергономічними матеріалами, які підвищують строк використання та якість готових меблів. Кухня в стилі хай-тек обійдеться власнику недешево, але виглядати вона буде дуже сучасно, а при використанні всі матеріали буде легко доглядати, тому такий вибір буде виправданий. Штучний камінь, дерев’яні фасади виробники використовують, коли проектують класичні кухні. Більш дешеві меблі з дерева можуть мати лаковані поверхні, які підвищують їхню стійкість до забруднень та ушкоджень. Однак які б матеріали замовник не обрав, купити кухню у красивому дизайні можна сьогодні на будь-який бюджет.

Кухонні стінки та їхні стилі

Красиві кухонні стінки в сучасній оселі виглядають влучно, якщо вони не суперечать загальному інтер’єру житла. Не дуже гарно виглядатимуть гарнітури в чорно-білих тонах з акриловими фасадами, якщо квартира чи дім зроблені в стилі кантрі. А от в скандинавському стилі такі кухонні стінки будуть чудово довершувати загальну ідею дизайну. Глянцеві кухні однаково гарно пасуватимуть до інтер’єрів в стилі прованс, модерн, еклектика.

Також в залежності від стилю та габаритів кімнати розраховується висота меблів:

  • класичні інтер’єрні рішенні потребують шафи до самої стелі;
  • мінімалізм, оформлення кухні в скандинавському стилі чи стилі лофт передбачають більше вільних стін, тому часто в таких гарнітурах немає підвісних шаф;
  • меблі для кухні в стилі прованс чи кантрі потребують планування висоти гарнітурів с урахуванням того, що на верхні полички потрібно буде ще обов’язково помістити декор чи посуд.

Причини купити кухню у ТЦ Три Слони

Понад сотню кращих виробників сучасних кухонь представляють свої меблі у торговому центрі Три Слони міста Львів. Тут легко знайти кутові чи прямі кухні, кухонні гарнітури, кухонні стінки, ціна яких може коливатись, залежно від обраних замовником матеріалів і фурнітури. Готові рішення за доступними цінами чи елітні кухні на замовлення можна з легкістю обрати і купити у торговому центрі Три Слони.