fbpx

Меблі для вітальні

Вітальня являє собою взірець смаку, який властивий хазяїну оселі. Саме за її оформленням гості будуть судити про затишок, комфорт та сучасність будь-якого будинку. Тому меблі для вітальні повинні нести не тільки функціональне навантаженні, їм випадає почесна доля візитної картки свого власника. Зовсім не важливо, яка ціна у тих чи інших меблів, сьогодення потребує від кожного власника житла свідомого вибору – чи потрібна стінка у вітальню, чи будуть сучасно виглядати гарнітури, чи може варто придбати окремі полиці чи модульні стінки? Найкращий шлях купити вітальню, яка доповнить не тільки інтер’єр, але й внутрішній настрій власника, – це вибирати комплекти функціональних мінімалістичних меблів та доповнювати їх цікавими речами с особливим характером.

З чого складається сучасна вітальня

Сьогодні в моді дуже багато стилістичних напрямів, тому перед купівлею оснащення для кімнати варто розглянути всі існуючі риночні пропозиції, співвіднести їх із власним смаком та сміливо починати діяти. Меблі для вітальні дуже сучасно не вибирати з однієї колекції. Деякий ф’южн в оснащенні при класичному чи мінімалістичному вигляді стін та стелі надасть свіжості та стилю вітальні. Класичні стінки в такому випадку краще замінити пеналом, вітриною, комодом, які підійдуть за розміром та відтінком. До них з легкістю можна поставити різноманітні тумби, шафи, маленькі столики. При бажанні придбати комплект меблів рекомендується звертати увагу на готові модульні системи, де кожний модуль переставляється, знімається чи доповнюється дуже легко.

Стінка у вітальню

Класичні стінки слід обирати, якщо вся оселя витримана у класичному стилі. Ще один фактор, який сприяє вибору таких комплектів, – це необхідність мати багато місця для зберігання речей. Сучасні виробники роблять дуже естетичні та ергономічні класичні стінки чи модулі, тому вибрати завжди є з чого.
Обираючи класику слід внести в готовий вигляд вітальні особливий шарм чи родзинку у вигляді незвичної полиці чи цікавої тумби під телевізор. Кожну частину комплекту потрібно підбирати під розміри кімнати для уникнення дисонансу з іншим інтер’єром.

Причини купити вітальню у ТЦ Три Слони

Торгівельний центр Три Слони в м. Львів надає можливість придбати меблі для вітальні будь-якого типу. Ми запрошуємо купити в наших салонах:

  • найкращі модульні системи;
  • сучасні стінки;
  • вітрини, шафи, пенали;
  • комоди, столи, тумби;
  • незвичайні полиці та багато іншого.

Гнучкі ціни, меблі під замовленні від кращих виробників та великий вибір стінок у вітальню в наявності роблять торговий центр меблів Три Слони кращим помічником при оснащенні кожної оселі.