1/5
Наступна сторінка

Як вибрати колір дитячої кімнати, який позитивно впливатиме на вашу дитину?

При створенні інтер’єру в дитячій кімнаті неминуче постає питання про колір кімнати. Як вибрати правильне рішення, щоб психіка дитини не страждала і розвивалася правильно? Діти чутливіші до навколишнього середовища, ніж дорослі, і тому колір має дуже великий вплив на малюків. Використовуючи психологічну силу кольору, ми можемо коригувати негативні сторони дитячого характеру.

СИНІЙ КОЛІР

Синій колір покликаний заспокоїти невгамовну енергію дитини. Адже з точки зору кольоротерапії цей колір знижує артеріальний і внутрішньочерепний тиск, уповільнює серцебиття, діє на людину заспокійливо і як снодійне.

Для колірного рішення можна використовувати блакитний, бірюзовий в поєднанні з іншими кольорами, в залежності від характеру вашої дитини. Чим більше вона бешкетує і чим важче її ввечері заспокоїти, тим більше у пропорційному співвідношенні потрібно відтінків синього кольору по відношенню до інших кольорів.

ЧЕРВОНИЙ КОЛІР

А червоний колір, навпаки, діє збудливо і тим самим допомагає дитині стати більш активною фізично і психологічно.

Похідні від червоного кольору, такі як малиновий, вишневий, рожевий, бордо, в залежності від сили червоного в них допомагають краще зосередитися і спонукають до дії. Такі колірні рішення корисні повільним дітям, які не люблять багато рухатися, флегматикам. Але кількість червоного в кімнаті потрібно обережно дозувати, тому що такий колір має дуже сильний вплив.

ЖОВТИЙ КОЛІР

Наприклад, меланхоліки, виявляється, просто не можуть жити без жовтого кольору. Вони, звичайно, це самі не усвідомлюють, але прокинувшись вранці і побачивши на стіні жовті шпалери, зможуть провести хоча б початок дня в позитиві. А якщо до шпалер будуть додані жовті штори і жовті подушки, то радісний настрій може супроводжувати дитину цілий день.

ЗЕЛЕНИЙ КОЛІР

Найпозитивнішим і правильним кольором для дитячої кімнати – зелений колір. Він врівноважує дитячу психіку особливо активним дітям і сприятливо впливає на ще не зміцнілий дитячий зір.
Переборщити з цим кольором неможливо. Гарні в колірних рішеннях всі відтінки зеленого: ніжно-салатовий, колір морської хвилі, трав’янистий, діамантова зелень, колір хакі.

ХІМІЧНІ КОЛЬОРИ

Дуже обережно потрібно ставитися до отруйного яскраво-салатового зеленого. Він дійсно згубно впливає на зір і психіку дітей. Взагалі, всі отруйні відтінки, як їх ще називають – хімічні, мають негативний вплив і сильно дратують.

ФІОЛЕТОВИЙ КОЛІР

Не варто фарбувати великі простори в бузкові і фіолетові кольори. Тиждень перебування в такій кімнаті може загрожувати вашому малюку зануренням в глибоку депресію, не кажучи вже про місяці і роки перебування в такому кольорі.

Бузковий і фіолетовий кольори дуже гарні, їх можна додавати в колірну композицію дитячої кімнати, але дуже маленькими порціями і ні в якому разі не робити їх основними кольорами.

Бажаємо зробити правильний вибір, який підійде вам і вашій дитині!

Категорія:
Створено:
13:53 - 17.10.2018
Поширити: