1/5
Наступна сторінка

Столи і стільці в інтер’єрі кухні: облаштування обідньої зони

столи і стільці

Обираючи меблі для кухні, останнім часом стало модним купувати стільці і столи, які представляють собою так звану “обідню групу”. Ці меблі не тільки функціональні, але й відіграють важливу роль в процесі оформлення сучасного і стильного інтер’єру.

Професійні дизайнери пропонують можливість обрати сучасні столи і стільці з однієї групи, яка спеціально створена для гармонії і комфорту кухонного приміщення.
Таке рішення має відразу кілька незаперечних переваг:

 • Кухонні столи, стільці та різні дивани виконані з одних і тих же матеріалів. Це виключає пошуки вирішення проблеми, пов’язаної з поєднанням декількох матеріалів між собою.
 • Облаштовуючи квартиру або будинок, не потрібно буде витрачати свій час на тривалі пошуки відповідного столу до стільців або навпаки.
 • Придбання комплектів обійдеться набагато дешевше, ніж покупка предметів меблів окремо.

Меблеві магазини у Львові пропонують великий асортимент стільців і столів для кухонних приміщень, виконаних в різному дизайні. Сучасні технології дозволяють використовувати різні матеріали, експериментувати з формами та розмірами, створюючи унікальні моделі.

обідня група для кухні

Вибір відповідних стільців і столів для кухні

Стіл і стілець – базовий комплект для будь-якого кухонного приміщення. Однак в процесі їх вибору рекомендується враховувати деякі особливості:

 • Для кухонь невеликих габаритів рекомендується купити стіл прямокутної форми. Він буде мати гарний вигляд під стінкою, а по приходу гостей – його завжди можна виставити по центру кімнати.
 • Відмінним варіантом вважаються столи з розкладним механізмом. Сучасні виробники пропонують в продаж моделі з різними механізмами трансформації. В результаті, користувач завжди може збільшити розмір стільниці в кілька разів.
 • В якості стільців для невеликих кухонь прийнято використовувати сучасні табурети. Вони з легкістю ховаються під стіл і тим самим не займають занадто багато вільного місця.
 • Обираючи моделі стільців з м’якою оббивкою, потрібно віддавати перевагу практичним матеріалам, які не потребують ретельного догляду.

стіл та стільці для кухні

В якості м’якої оббивки для стільців найчастіше використовується екошкіра або щільні матеріали, до яких не прилипають нитки, шерсть домашніх тварин. Таку поверхню набагато легше чистити.

Популярні матеріали для кухонних стільців і столів

Сучасні столи та стільці відрізняються різноманітністю матеріалів, від яких залежить не тільки зовнішній вигляд меблів, а й також її практичність і довговічність. Саме тому таким критерієм слід приділити особливу увагу:

 1. Найпоширеніший і затребуваний матеріал – дерево. Це екологічно чистий і досить міцний матеріал. Однак масив натурального дерева не терпить підвищеної вологості.
 2. Скляні стільниці – такі моделі мають легкий та стильний дизайн. Загартоване скло дозволяє конструкції впоратися з великими навантаженнями. Цей варіант відмінно впишеться в інтер’єр кухні в стилі модерн або хай-тек. Крім того, скло може бути виконане в різній палітрі кольорів.
 3. Метал. Для виготовлення стільців і столів прийнято використовувати сталь із спеціальним порошковим покриттям, яке виконує функцію відмінного захисника від корозійного впливу.
 4. ДСП і МДФ. Наявність спеціального покриття для даних плит робить меблі несприйнятливими до підвищеної вологи і побутової хімії.

стільчики і стіл

Вибір кухонних меблів з урахуванням матеріалів – один з найбільш правильних способів грамотно облаштувати кухонне приміщення. Адже від якості матеріалу залежить термін експлуатації та зовнішній вигляд стільців і обідніх столів.

Категорія:
Створено:
9:49 - 29.07.2019
Поширити: