1/5
Наступна сторінка

5 правил організації робочого місця школяра

При облаштуванні дитячої кімнати, особливу увагу батькам варто приділити організації робочого простору дитини. Пропонуємо Вам п’ять простих правил, які допоможуть створити у кімнаті Вашої дитини сприятливу для навчання атмосферу.

Відокремте робочу зону від ігрової

Для того, щоб дитина могла повністю зосередитися на підготовці до занять, необхідно виділити окреме місце в кімнаті, призначене лише для роботи. Бажано візуально відокремити робоче місце дитини від іншої частини кімнати. Це можна зробити, встановивши перегородку, ширму, пересувні стелажі чи просто пофарбувавши стіни у цій частині кімнати в інший колір. Таким чином, дитина зможе швидко налаштуватися на роботу.

Фото з салону MIX Меблі

Зручні дитячі меблі сприяють навчанню

Оскільки Ваша дитина за підготовкою до навчання буде проводити багато часу, потрібно обирати меблі, які будуть, насамперед зручними та комфортними. Вибираючи крісло та стіл, важливо враховувати зріст дитини. Сучасні виробники пропонують універсальні дитячі меблі, які підходять як для дітей молодшого шкільного віку, так і для підлітків – ергономічні столи та крісла, які трансформуються та «ростуть» разом із дитиною. Великий вибір моделей таких меблів дозволяє облаштувати робоче місце, враховуючи дизайн кімнати.

Обирайте краще парту, з можливістю регулювання кута нахилу робочої поверхні  та її висоти. Добре, якщо робочий стіл школяра має вбудовані полички, підставки під книги та пенали для канцтоварів – вони допомагають дитині організувати свій робочий простір.

Надавайте перевагу кріслам з м’якою оббивкою ортопедичної форми з можливістю регулювання окремо висоти сидіння та положення спинки. Це допомагає дитині сидіти у правильному положенні, не навантажуючи хребет.

 

Ергономічні крісла у салоні Kulik System

Подбайте про належне освітлення

Робочий стіл дитини краще розмістити біля вікна таким чином, щоб світло падало з лівого боку (або з правого, якщо Ваша дитина шульга). Особливу увагу варто приділити штучному освітленню. Воно не повинно бути занадто яскравим, перевагу варто надавати розсіяному світлу (наприклад, встановити декілька бра).

Правильно організуйте робочий  простір

З поверхні робочого столу необхідно прибрати усі зайві предмети, які можуть відволікати дитину. Зошити, підручники та канцелярське приладдя краще розмістити так, щоб дитина могла знайти необхідну їй річ, не встаючи з-за столу. На стіні можна повісити календар чи дошку з розкладом або нагадуваннями.

Безпека – передусім

Для робочого місця дитини обирайте меблі, які мають заокруглені кути або накладки. Надавати перевагу варто кріслам, які мають механічні чи автоматичні стопори, що блокують колеса. Крім того, зверніть увагу на матеріали – вони мають бути виготовлені  з міцних матеріалів.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам правильно організувати робоче місце Вашого школяра, і підготовка до уроків стане легким і приємним заняттям.

Фото з салону Mebel-baby

Категорія:
Створено:
14:10 - 17.10.2018
Поширити: