1/5
Наступна сторінка

З яких матеріалів можна виготовити стільницю та яку краще обрати?

З яких матеріалів можна виготовити стільницю та яку краще обрати?
🪐 Зі штучного каменю.
Штучний камінь естетично привабливий і практичний матеріал для виготовлення стільниць і стінових панелей. Nesto використовує штучний камінь Corian і Staron товщиною 12 мм.
Цей матеріал відрізняється елегантністю, гігієнічністю і довговічністю. Виготовляється на основі природного матеріалу і складається з мінерального наповнювача, акрилової смоли та пігменту.
За зовнішнім виглядом штучний камінь нагадує натуральний і має ряд переваг:
– висока твердість, стійкість до ударів, стійкість до механічних пошкоджень;
– довговічність;
– широка колірна палітра;
– водовідштовхувальні властивості, не поглинає вологу;
– стійкість до більшості агресивних середовищ.
При виробництві виробів зі штучного каменю використовується технологія безшовної склейки, тому на таких стільницях відсутні видимі шви та стики. Nesto виготовляє мийки зі штучного каменю в одному колірному рішенні зі стільницею з безшовним способом установки.
🌳 З натурального дерева.
Класичне рішення, що має певні переваги. Перш за все – це натуральний природний матеріал, екологічний, добротний і багатий зовнішнім виглядом. На такій стільниці приємно працювати, оскільки вона зберігає тепло наших рук. Фабрика використовує у своєму виробництві натуральний масив дуба, який може бути тонований у світлий або темний відтінок. Дерево відмінно вписується практично в будь-який інтер’єр, викликає відчуття тепла і затишку. Однак, Nesto дотримується думки, що область застосування стільниць з натуральної деревини обмежена її експлуатаційними характеристиками: нестійкість до механічних пошкоджень, стирання, подряпин, тому стільниці з натурального дерева не можна використовувати як робочу поверхню кухонного гарнітура.
Раціональні області застосування – обідні столи, барні стійки або вставки в кухонні гарнітури.
🌿 Стільниця з ДСП, облицьованої пластиком.
Це найбільш практичний і недорогий варіант для кухні з невеликим бюджетом. Основою для таких стільниць служить деревинно-стружкова плита (ДСП), яка облицьовується пластиком з двох сторін, а по периметру клеїться кромка ПВХ, або з постформінгом. Цей матеріал відрізняється стійкістю до різного роду подряпин і ударостійкістю. Пластик може мати гладку поверхню або з імітацією текстури дерева.
💎 Стільниця з кварцу.
Кварцову поверхню виготовляють, розтираючи в порошок кристали кварцу, а потім додаються високоякісні екологічно чисті мінеральні барвники та полімерні смоли. Для отримання більш ексклюзивних і ефективних декорів додаються дрібні шматочки скла або дзеркальні кристали. В результаті, отримують матеріал, який вважається одним з найжорсткіших, після алмазу, елементів, що існують у природі.
Робоча кухонна поверхня з кварцового композиту при дотриманні простих правил використання не дряпається і не стирається, зберігає первісний блиск на довгі роки, не вбирає фарбувальні рідини, жаростійка. Простота в догляді – ще одна перевага кварцу.
На дотик і на вигляд стільниця з кварцу дуже схожа на шліфований граніт або мармур, проте на відміну від мармуру і граніту, кварц має високу якість поверхні та зносостійкість.
💙 Яку стільницю обрали ви?
Чекаємо вас у  салоні Nesto, що на -1 поверсі у ТЦ Три Слони.
Категорія:
Створено:
8:45 - 16.11.2020
Поширити: