1/5
Наступна сторінка

Як вибрати диван у вітальню?

купити диван

Якщо планується переїзд в нове помешкання або ремонт старого, то може постати законне питання щодо підбору нових меблів, зокрема дивану для вітальні. Він має бути не тільки комфортним для відпочинку, але й повинен створювати потрібну атмосферу в кімнаті. Бажано, щоб його можна використовувати в якості додаткового спального місця в разі потреби.

Підібрати якісний диван у вітальню у Львові можна в торгівельному центрі «Три слони», під дахом якого зібрано десятки виробників меблів на будь-який смак. Докладніше з переліком салонів меблів можна ознайомитись за посиланням . Однак не треба цілком віддаватися власним емоціям, коли робите вибір. Ліпше обдумати, на які нюанси необхідно звернути увагу, обираючи виріб. Тому рекомендується ознайомитись з викладеним нижче матеріалом.

Що варто знати під час вибору

У багатьох відвідувачів меблевих салонів розбігаються очі від шаленого різноманіття диванів. Адже вони відрізняються формами, кольорами, фактурою і розмірами. Тому головне – визначитися з роллю і завданнями, які будуть покладатися на диван. Також варто зрозуміти, яка гранична ціна виробу. Дуже важливо знайти ту золоту середину в співвідношенні ціна-якість, бо занадто дешевий варіант скоріш за все не прослужить довго, а диван якісний коштує, як правило, дорого.

Підбираючи елемент інтер’єру у вітальню варто врахувати такі поради:

  • виріб має вписуватись за стилем та дизайном;
  • розмір меблів має співвідноситись з площею приміщення;
  • елементи декору і решта меблів мають доповнювати загальний ансамбль в кімнаті.

Відмінності диванів за видами

Спішити з вибором не варто, краще остаточно впевнитися, який саме виріб стане ідеальним саме для певної кімнати. Розрізнюються вони наступним чином.

За зовнішнім виглядом

Бувають дивани прямими, кутовими й острівними. А моделі з модульною конфігурацією дозволяють користуватися меблями будь-якої форми – зигзагоподібної, П-образної чи напівкруглої.

За конструкцією

Моделі бувають стаціонарними й модульними. Перші кріпляться на фабриці і покупцеві надається змога обрати тільки кольорову гамму і фактурність оббивки. Особливість модульних виробів полягає в їх формуванні з різних елементів, а вибір їх форми, кольору й дизайну залишається за замовником.

За розміром і посадочним місцям

Розрізняють моделі компактні (на 2-3 людини) і великі (розміром від 4 людей). Корисно знати, що певних стандартів тут не має. Одна компанія виготовляє двомісні вироби з довжиною в півтора метри, а інша – у два метри. Модульні ж моделі взагалі не класифікуються за такою ознакою, бо розміри елементів обирає замовник.

За призначенням

Виділяють класичні моделі й дивни-трансформери. Останні використовують як повноцінне місце для сну. Але механізми трансформації бувають різні – одними можна користуватись щодня, інші такого навантаження не витримають.

За вартістю

Розрізнюють економ, середній, середньо-високий, високий та преміям класи. На ціну впливають якість оббивного матеріалу, наповнювача, матеріалу каркасу, а також репутація торгової марки.

 

 

 

Категорія:
Створено:
11:05 - 31.03.2020
Поширити: