1/5
Наступна сторінка

Як купити меблі онлайн в умовах карантину?

Як всім відомо до країни дійшов засіб боротьби з вірусом – карантин. Світ стрімко змінюється, і кожен розуміє, що переживши це глобальне потрясіння, ніхто більше не залишиться там як був. Більшість фірм, компаній, підприємств (навіть величезні гіганти та корпорації) переходять на відділений формат роботи.

Що відбувається з тими, хто продовжує працювати з дому і відтепер більше часу проводить у власній квартирі? Вони захочуть більшого комфорту й затишку. Саме меблі здатні забезпечити людині таку обстановку. І саме тому більшість салонів меблів намагається забезпечити потреби громадян в умовах карантину, в тому числі й торгівельний центр «Три слони» у Львові, докладніше на сайті Три Слони.

Як варто купувати меблі в умовах карантину

Існує декілька рекомендацій, яких необхідно дотримуватись в цьому питанні:

  1. Орієнтуйтесь на щільне спілкування с продавцем телефоном. Пам’ятайте, що спішити нема куди й можна спокійно розпитати консультанта про виробника, матеріали, з яких виготовлено меблі, та запитати ще багато про що.
  2. В наявності достатньо часу для вивчення і порівняння пропозицій, адже обсяг вільного часу збільшився і тепер не варто орієнтуватись лише на емоціональну складову, а можна підійти до питання вибору більш вдумливо й усвідомлено.
  3. Намагайтесь отримати більше фото чи навіть відео продукту. В умовах карантину компанії зацікавлені в створенні позитивного враження на клієнта, тому вони вимушені будуть розвиватися в цьому напрямку. А клієнтові це дає якісний матеріал для прийняття рішення.
  4. Є достатньо часу для звернення до дизайнера або самостійного вивчення дизайнерських рішень для створення саме того інтер’єру, який буде вам до душі.
  5. Не варто квапитись. Карантин економить наш час та нерви. Замість забігів по магазинах, як раніше, коли люди по декілька днів свого життя витрачали на вибір меблів, а в підсумку все одно купували не зовсім те, що їм потрібно, тепер можна спокійно в онлайн-режимі зробити вдумливий вибір.
  6. Обирайте меблі до душі й звертайте увагу на те, з чого їх виготовлено. Адже вірогідність того, що тренд на віддалену роботу в країні та світі буде тільки збільшуватись. Тому обов’язково звертайте увагу на естетичну красу та зручність меблів. І пам’ятайте про екологічність, бо ж доведеться проводити в щільному контакті з цими меблями більше годин і днів.
Категорія:
Створено:
11:46 - 27.04.2020
Поширити: