1/5
Наступна сторінка

3 сучасні варіанти оформлення прихожої

сучасний передпокій

Прихожа – приміщення в квартирі, що зустрічає і власників, і гостей. Від того, наскільки гостинним буде цей прийом, залежатиме подальший настрій візитера і комфортність його перебування в оселі. Тож надзвичайно важливо створити приємну атмосферу шляхом вдалого оформлення інтер’єру та підібрати оптимальні меблі в передпокій.

Дизайн передпокою – завдання не з простих. Справа в тому, що зазвичай ця кімната має невелику площу. Тому буває складно облаштувати її гарно й нетривіально, щоб вона могла справити незабутнє враження про помешкання. Пропонуємо вашій увазі кілька незвичних ідей оформлення сучасного передпокою.

Розкішний коридор у стилі арт-деко

Це симбіоз неокласицизму, кубізму и етнічного стилю. Для його створення використовуються виключно натуральні матеріали. Арт-деко в дизайні прихожої має такі характерні особливості:

 1. Комбінування абстрактних форм із плавними лініями. Як варіант, стіни можна оздобити шпалерами з геометричним або абстрактним орнаментом.
 2. Застосування блискучих покриттів. Скажімо, підлога може бути покрита глянцевою плиткою.
 3. Поєднання протилежностей: сучасних і старовинних речей. Дверний отвір можна виконати у формі арки, карнизи оформити ліпниною.передпокій арт деко
 4. Використання меблів із деревини. Для виготовлення банкетки та полиці для взуття має бути використане натуральне дерево. Доречно буде декорувати їх, а також дерев’яний вішак, різьбленням в етнічній стилістиці.
 5. Дотримання однотонної палітри кольорів. Типова кольорова гама – бежева, відтінку слонової кістки з акцентами на окремих яскравих деталях (наприклад, картинах у фігурному обрамленні чи статуетках тварин).
 6. Важливий елемент декору – дзеркало. Воно має бути обрамлене дорогою рамою, наприклад, із полірованого срібла.

Дизайн прихожої у стилі лофт

Оформлення інтер’єру передпокою в цій стилістиці передбачає орієнтацію на функціональність, прагматизм, відсутність надмірностей. Декор приміщення, виконаний в індустріальному стилі, має такі основні характеристики:

 1. Оформлення стін недбало нанесеною бетонною штукатуркою, декоративною цеглою або шпалерами «під цеглу».
 2. Збереження на стелі відкритих комунікаційних конструкцій.
 3. Грубе виконання підлоги, покриття її штучно зістареними матеріалами, каменем чи бетоном.
 4. Використання меблів, для виготовлення яких застосована натуральна деревина (доречною буде полиця для взуття з дерева та дерев’яна лавка).прихожа лофт
 5. Застосування металевих елементів (в індустріальному стилі гармонійно виглядатиме декоративна драбина, яка водночас може служити вішаком).
 6. Сучасний лофт передбачає використання стриманих відтінків. Інтер’єр може бути оформлено в чорному, сірому, коричневому, теракотовому, бежевому та в білому кольорі.

Скандинавський стиль для оформлення передпокою

Прихожа в скандинавському стилі стане оптимальним варіантом для малогабаритних квартир та поціновувачів світлих інтер’єрів. Варто виокремити такі особливості цієї стилістики:

 1. Стеля та стіни покриваються фарбами в молочних чи в білих тонах. Можна використати шпалери, але без орнаменту.
 2. Підлога виконується з натуральної деревини або ж з матеріалів, стилізованих під неї. Основні кольори – теж молочний та білий. Світлі породи натурального дерева можна не фарбувати, а після ретельної обробки покрити прозорим лаком.передпокій в скандинавському стилі
 3. Меблі використовуються в мінімальній кількості. Простір не рекомендується захаращувати масивними тумбами та полицями. Шафи краще обрати вбудовані.
 4. Оскільки коридор не заставляється зайвими меблями, речі розвішуються на гачки на стінах.
 5. Щоб інтер’єр не здавався занадто нудним, можна поставити в куті приміщення горщик з яскраво-зеленою кімнатною рослиною.
Категорія:
Створено:
14:06 - 04.04.2019
Поширити: