1/5
Наступна сторінка

Простір

ДВЕРІ

Оберіть вашу, унікальну модель дверей, яка підкреслить індивідуальність вашого інтер’єру.

Відвідайте 2000 м2 торгового простору в Центрі меблів Три Слони, де на вас чекає більше 500 000 моделей дверей.
Тут ви точно знайдете свої ідеальні двері!

Центр меблів Три Слони пропонує своїм відвідувачам найбільший вибір дверей. Ми пропонуємо тільки якісні моделі від відомих на українському та європейському ринку брендів.

У нашому просторі представлені 6 магазинів з найкращим сервісом і умовами придбання продукції:
-Belle Porte;
-Чумак;
-Галерея дверей;
-Всі двері;
-Woodway;
-Paolo Rossi.

Це бренди, які виготовляють двері з використанням новітніх технологій та екологічних матеріалів.

У нас ви знайдете вхідні, міжкімнатні двері та розкладні системи на будь-яку потребу.

Професійні консультанти допоможуть підібрати найбільш привабливі варіанти з урахуванням стилю та розмірів для вашого інтер’єру.

Приходьте за якісними дверима в Центр меблів та інтер’єру Три Слони — ми підберемо для вас двері в красиве життя

ПІДЛОГА

Якщо ви в пошуку найоптимальнішого рішення для підлог – Центр меблів та інтер’єру Три Слони надасть вам консультацію, та разом з спеціалістом ви знайдете відповідь на всі ваші запитання.

В Центрі меблів та інтер’єру Три Слони представлені всі сучасні види покриттів для підлоги:

-плитка;
-ламінат;
-паркет;
-композитні покриття;
-тощо.

Тут ви знайдете величезну різноманітність забарвлень, фактур, розмірів, стилю та товщини матеріалів підлогового покриття.

Наші консультанти з радістю підберуть продукцію відповідно до ваших вимог та з урахуванням функціонального призначення простору.
Вся продукція представлена ​​в зручному форматі стендів з можливістю взяти зразки вподобаних товарів для примірки в домашніх умовах, чи для обговорення з дизайнером.

Ми пропонуємо підлогові покриття всіх класів, в тому числі ексклюзивні товари найвищої якості з Європи. У магазині Laminate Expert ви зможете ознайомитися з пропозиціями продукції від більш як 20 виробників з України, Європи та інших країн.

Приходьте до нас з вашим запитом, адже в нашому асортименті завжди знайдуться найкращі рішення саме для вас!

ДЕКОРАТИВНІ МАТЕРІАЛИ 

Декоративні матеріали зіграють завершальну ноту в процесі ремонту. Неможливо недооцінити значення декоративних матеріалів, адже власне вони визначають, як виглядатиме простір.

Центр меблів та інтер’єру Три Слони надає своїм клієнтам послуги дизайнера інтер’єрів, який фахово порекомендує вам оздоблення саме до вашого помешкання, чи іншого простору.

Величезний вибір сучасних декоративних матеріалів для оздоблення будь-якого приміщення ви знайдете в Центрі меблів та інтер’єру Три Слони. 

Зокрема, відвідайте салон M2 Декор! 

М2 Декор — це простір захоплення, художньої майстерності та новітнього дизайну інтер’єрів. Тут ви знайдете найновішу, трендову продукцію світового ринку декоративних матеріалів: великий вибір унікальних покриттів для стін та підлоги, різні види шпаклівки, ґрунту, баз, декоративного воску, декоративних фарб і багато іншого. 

Магазин М2 Декор — це справжня галерея для творчості і створення неповторного стилю у вашому домі. 

Тут ви отримаєте професійне обслуговування і консультацію декораторів, зможете замовити безкоштовне виготовлення зразків продукції для вашого приміщення, і навіть пройти безкоштовний майстер-клас по правильному нанесенню покриттів від наших фахівців.

Категорія:
Створено:
14:23 - 04.12.2019
Поширити: