1/5
Наступна сторінка

Як обрати меблі для сучасного офісу?

меблі в офіс

Комфортні робочі умови для кожного співробітника безпосередньо залежать від підібраних меблів. Виконати поставлене завдання буде набагато простіше, якщо співробітники не будуть відволікатися на незручні стільці, некомфортний інтер’єр, погане планування або неорганізований робочий простір.

Офісні меблі – невід’ємний елемент будь-якого приміщення, в якому працює величезна кількість людей. Однак, перед початком облаштування важливо звернути увагу на тип даного приміщення. Останнім часом особливою популярністю користуються відкриті приміщення, в яких одночасно розташовується від 10 осіб і більше.

Для цього буде потрібен наступний набір меблів:

  • Кілька столів, які можна легко поєднати між собою, за бажанням, виділивши окремий робочий простір для кожного співробітника.
  • Щоб створити комфортний інтер’єр в світлому та просторому офісі, потрібно успішно комбінувати між собою скляні, пластикові та металеві перегородки.
  • Для зберігання різних папок, журналів і документів потрібно передбачити наявність містких шаф.
  • Центр меблів рекомендує придбати окремі тумби та полиці, де кожен співробітник зможе зберігати індивідуальні документи та інші робочі матеріали.

офісні меблі

сучасний офіс

Важливо враховувати – всі меблі для офісу обов’язково повинні бути виконані в одному єдиному стилі. Рекомендується обирати вироби більш м’яких відтінків з пастельних тонів – саме такі відтінки відмінно комбінуються з корпоративною палітрою кольорів.

Облаштування робочого кабінету: що необхідно?

Для невеликих приміщень, виділених під робочі кабінети, потрібно підібрати компактні письмові столи та зручні стільці. Для зберігання паперів і документів використовують спеціальні етажерки або книжкові шафи.

Кожен кабінет – це можливість висловить свій індивідуальний стиль. Тому власники кабінетів часто використовують різну гаму кольорів, оформляючи власний робочий простір по своєму бажанню.

В якості меблів для щоденного використання застосовують всілякі шафи та полиці без дверей – це зручно і практично. Крім того, така конструкція забезпечує відмінний огляд всього вмісту шафи і гарантує швидкий доступ.

Однак для зберігання архівів або цінних паперів доцільно використовувати закриті шафи, які замикаються на ключ.

меблі для великого офісу

робочий кабінет

Облаштування робочого кабінету для керівника

Меблеві магазини у Львові пропонують багатий асортимент сучасних моделей, які відрізняються своїми характеристиками міцності та мають привабливий дизайн.

При виборі меблів для кабінету керівника, потрібно врахувати кілька рекомендацій:

  1. Корпусні меблі – відмінне рішення для невеликого робочого простору, в якому вдасться розмістити все необхідне.
  2. Потрібно обирати конструкції з можливістю їх подальшого регулювання – висота, ширина. В результаті, завжди можна підкоригувати параметри певної моделі для максимальної зручності.
  3. В процесі вибору м’яких меблів, потрібно звернути увагу на зносостійкість оббивного матеріалу. Найкраще віддавати перевагу моделям, які можна легко очистити сухою або вологою губкою.
  4. Протягом певного часу можливий переїзд з одного кабінету в інший або глобальний переїзд – з одного офісу в інший. Тому варто обирати меблі, здатні «пережити» кілька розборок-збірок.
  5. Офісні крісла – один з важливих елементів кожного робочого кабінету. Серед обов’язкових елементів відзначають – наявність підлокітників, що регулюються, спинки та коліщаток.

Головний девіз офісних меблів – стильно та практично. Дійсно, ідеальні моделі успішно поєднують в собі саме ці дві складові.

Категорія:
Створено:
13:48 - 31.07.2019
Поширити: