1/5
Наступна сторінка

Кораловий колір в інтер’єрі вітальні

Вітальня – чудовий простір для експериментів з кольором. На думку фахівців Інституту кольору Pantone усі, хто має потребу зарядитися оптимізмом сміливо можуть використовувати в дизайні інтер’єру життєрадісний кораловий колір із золотистим підтоном.

У вітальні кораловими можуть бути меблі, стіни і навіть підлога. Можна змінити оббивку м’яких меблів або накрити їх накидками коралового відтінку, додати декоративних подушок, штори чи вишуканий килим живого коралового кольору.

Кораловий –  активний непростий колір, характер якого розкривається в залежності від оточення, освітлення та типу поверхні. Щоб врівноважити кораловий, його варто поєднати з нейтральними кольорами. Сірий, білий або бежевий не будуть пригнічувати виразність коралового, дозволять йому максимально розкритися в інтер’єрі.

  1. Диван Perugia 2 Kare Design, Carveli

Гламурний диван у стилі 20-х років. Глибокі складки оксамитової тканини надають йому особливої розкоші. Корпус  виготовлений з масиву дерева у поєднанні з ДСП, підніжжя – з нержавіючої сталі з титановим покриттям. Наповнення – пінополіуретан. Розмір: 195(ш)Х65(в)Х119(г). Країна-виробник: Німеччина.

  1. Столики Edison Gold, Ego Home

Круглі журнальні столики з ажурною металевою основою в золотому кольорі та дзеркальними поверхнями – втілення краси і вишуканого стилю. У наборі два столики висотою 50 см та 60 см. Діаметр 45 см.

  1. КріслоPerugiaKare Design, Carveli

Крісло виконане в єдиному стилі з диваном колекції Perugia Kare. Корпус обтягнутий глибокими складками оксамиту, виготовлений із натурального дерева у поєднанні з ДСП, ніжки – з нержавіючої сталі з титановим покриттям. Наповнення – пінополіуретан. Розмір: 79(ш)Х75(в)Х75(г).

  1. Стінові панелі під замовлення, Marafet

Панелі українського виробництва виготовляються за індивідуальним замовленням зі шпонованого дубом ДСП. Декоративні елементи: рамки, різьблення – виготовлені із масиву дуба. Панелі покриваються захисним бейтсом чи фарбуються емаллю.

  1. ПуфикиRiverFootstool, Bellus

Круглі пуфи діаметром 70 см та 35 см і висотою: 38 см та 50 см відповідно. Наповнення – пінополіуретан. Представлені у більш, ніж 50 різновидах тканин.

  1. Комплект з 3-х дзеркалEurohome, Меблі декор

Три дзеркала трикутної  форми зі згладженими кутами дозволяють формувати будь-яку композицію на стіні. Обрамлення дзеркала – МДФ, покрите позолотою та лаком. Розміри: 45,5 х 27 см, 54,5 х 34,5 см, 62 х 41,5 см

  1. КилимDN 5 Red Silver Ekohali, Montino Carpets

Килим ручної роботи. Склад: 50% віскози та 50% поліестеру. Висота ворсу 5 мм. Килим гіпоалергенний, легкий у прибиранні. Розмір: 170х240 см, 200х300 см. Країна-виробник: Туреччина.

Категорія:
Створено:
10:45 - 05.03.2021
Поширити: