1/5
Наступна сторінка

Блакитний колір в інтер’єрі кухні.

Блакитний  вважається активним кольором, однак він допомагає розслабитися і відволіктися, оскільки асоціюється з небом, морем, безкрайнім простором. Інтер’єри в блакитному кольорі виглядають прохолодними, легкими і спокійними.

Щоб інтер’єр кухні був одночасно стриманим та цікавим, ми рекомендуємо виконати її дизайн в традиційному англійському стилі, де поєднується строгість і розкіш.  У кольоровій гамі гармонійними будуть блакитний і білий, з вкрапленням чорного кольору.

У кухнях в англійському стилі використовується багато дерева або його імітації. Фасади оздоблені фільонками або різьбленням, скляними вставками, а також вінтажною фурнітурою з металу чи кераміки. Побутові прилади варто підібрати відповідно до традиційного стилю. Витяжку варто задекорувати коробом, який зробить її частиною меблів.

  1. Кухонний гарнітур Йорк, Roda

Кухня Йорк виконана в англійському стилі. Фасад кухні виготовлений із фрезерованого МДФ, який за бажанням може покриватися або ПХВ-плівкою, або напівматовою фарбою. На вибір 7 кольорів. Зворотня сторона фасадів покрита ламінатом білого кольору.

  1. ПлиткаMarvel Terazzo White Matte, Аквамаркет

Плитка матова на підлогу 60Х60 см з колекції  італійського виробника Atlas Concorde. Виготовлена з міцного керамограніту, стійкого до температурних перепадів, до механічних та хімічних пошкоджень.

  1. Чайник Smeg, Kitchen Studio

Чайник італійського виробника Smeg виготовлений з нержавіючої сталі. Об’єм – 1,7 л., розрахований на 7 чашок напою.

  1. Духова шафаCountryCM 85 M BT Franke, Kitchen Studio

Вбудована духова шафа представлена у чорному матовому кольорі. Має найвищу енергоефективність. Обладнана аналоговим годинником з функцією програмування початку та закінчення приготування. Має верхній/нижній нагрів, вентилятор, функції: розморожування; «піца»; приготування на грилі з конвекцією (рівномірний розподіл нагрітого повітря за допомогою вентилятора); охолоджувальна вентиляція. Ширина – 60 см. Країна-виробник – Швейцарія.

  1. Стіл обіднійEcoBolgheri, Stosa Cucine

Стіл італійського виробника класичного дизайну, стільниця зі шпону дуба 3 см; Розміри: 125х80 см та 150х80 см., при розкладанні +40 см.

  1. СтілецьГенріх Д, Меблі Карпат

Стілець українського виробника виготовлений з дерева. У виробництві використовуються клеї та лаки на водній основі, які не містять шкідливих хімічних сполук.  Представлений у дев’ятьох кольорах. Висота – 93 см. Гарантія – 2 роки.

  1. ВитяжкаFalmecGruppo Incasso, Roda

Італійська вмонтована витяжка виготовлена зі шліфованої нержавіючої сталі. Оснащена електронним управлінням; металевим, антижировим  фільтром, який знімається та миється; містить вугільний фільтр; LED освітленням, управляється дистанційно пультом. Ширина 50 см.

Категорія:
Створено:
11:13 - 01.02.2021
Поширити: