1/5
Наступна сторінка

Білі двері в інтер’єрі або універсальний варіант міжкімнатних дверей

білі двері

Міжкімнатні двері прийнято вважати важливим елементом інтер’єру, завдяки якому дизайн стає закінченим. Велика кількість кольорів дозволяє покупцям підібрати актуальний варіант для різних стилів – починаючи від класики, і закінчуючи сучасними напрямками. Саме тому в процесі покупки дверних конструкцій важлива роль відводиться саме колірному відтінку.

Обираємо ідеальні двері для власної квартири

В першу чергу, обирати двері потрібно з урахуванням гами кольорів у вітальні, передпокої або в коридорі. Адже ці приміщення першими «зустрічають» гостей. Купуючи дверні конструкції, виконані в одному стилі і одному кольорі, власник квартири або будинку не порушить цілісність інтер’єру.

  • Класичні дерев’яні вироби для житла – це двері натуральних відтінків. Такі моделі відмінно підходять для етнічних і класичних мотивів. Крім білого кольору можна підібрати двері золотистих відтінків, які подарують кімнаті затишок і особливий комфорт.
  • Для провансу і бароко можна придбати конструкції респектабельного світлого або насиченого темного кольору – горіх, венге, мербау та інші. Чим темніший колір дверей, тим суворішим і офіційнішим здається стиль інтер’єру.
  • Для лаконічних стилів лофт і хай-тек рекомендується обирати моделі холодних відтінків. У сучасному дизайні відмінно виглядатимуть фарбовані вироби, переваги яких полягають у використанні глянсової емалі всіляких відтінків – від чисто чорного до блискучого металевого.

Великий асортимент дозволяє покупцеві підібрати прийнятний варіант для різних стилів.

двері

Білий колір – безпрограшне рішення

Оптимальний варіант для будь-якого стилю інтер’єру – купити двері білого кольору або різних світлих відтінків. Це благородний колір, який присутній в асортименті різних виробників. За рахунок такого кольору приміщення стає «повітряним», легким, візуально збільшуються габарити кімнати, що особливо важливо для маленьких приміщень.

Шпоновані конструкції виглядають ненав’язливо і практично непомітні. Таким чином, при купівлі дверей білого кольору покупцеві не доведеться турбуватися про те, щоб вони ідеально поєднувалися з покриттям підлоги, кольором стін і обраними меблями. Такі моделі відмінно впишуться в різні інтер’єри: класика, античність, романтизм, рококо та інші.

двері білого кольору

Універсальний тип дверей за способом відкривання

Ламіновані дверні конструкції класифікують згідно з механізмом відкривання. Однак універсальними варіантами визнано кілька видів:

  • Розпашні моделі – стандартне рішення. Такі двері можна зустріти практично в будь-якому приміщенні. За рахунок своєї простої конструкції вони служать досить довго і можуть відкриватися в певну сторону – вправо або вліво.
  • Розсувні – моделі для невеликих приміщень, які відкриваються за типом шафи-купе. Щоб відкрити такі двері не потрібен додатковий вільний простір.

Залежно від розмірів дверного отвору покупець зможе обрати одностулкові або двостулкові вироби. Разом з дверима обирають і підлогове покриття – ламінат, паркет, лінолеум та інше. Це допоможе створити завершений стиль інтер’єру, в якому усі елементи гармонічно поєднуються між собою та переплітаються завдяки гамі кольорів.

білі дверіОднак якщо мова йде про вже сформований дизайн кімнати, рекомендується обирати двері світлих відтінків, незалежно від особливостей їх конструкції. Додатково модель білого кольору може бути доповнена яскравими вставками, які підкреслюють форму виїмки на поверхні дверей або окремо представляють використаний візерунок.

Категорія:
Створено:
12:25 - 28.08.2019
Поширити: