1/5
Наступна сторінка

Італійські кухні. Stosa cucine.

Кухні від класики до модерну італійського виробника Stosa cucine.

1. Колекція Natural. Особливість полягає в тому, що фасади виготовлені з дубового шпону, які передають натуральність дерева у п’яти відтінках. Зменшена висота цоколя і збільшена глибина тумб, колон та підвісних шкафів дозволяє зробити лінії кухні більш витонченими, а об’єми компактнішими.

2. Колекція Metropolis. Тут поєднані текстура дерева та мармуру, глянцеві та матові поверхні, велика гама кольорів та відтінків. Metropolis спроектована на основі нової системи Evolution System компанії Stosa, яка відрізняється новаторським стилем та дозволяє максимально використовувати простір.

3. Колекція Frame. Лаковані поверхні у поєднанні з прожилками натурального дерева, почерговість рамкових та гладких фасадів – все це дає кухні Frame сучасного мінімалізму.

4. Колекція Aliant. У цій моделі поєднується скло, яке надає кольору глибини та легкості, з якісним ламінатом HPL, який є стійким до високої температури, плям та води. Модель Aliant універсальна своїми дизайнерськими рішеннями – це і кухонні острова з яскраво вираженою декоративною функцією, й елегантні лінійні гарнітури з прозорим склом, і стильні дизайн-проекти кухонь в поєднання з вітальнею.

5. Колекція Infinity. Своєрідний стиль кухні містить елементи скандинавського дизайну, міського інтер’єру, різноманітне поєднання елементів та оздоблювального покриття, яке може бути представлене у текстурі дерева, технічними матеріалами типу Fenix та екологічно стійкими композитами.

6. Колекція City. Дизайн моделі виконаний у стилі ретро. Тут присутній рамковий фасад з фільонкою. Шкафи оздоблені ПЕТ-плівкою з ефектом дерева. Підвісні шкафи можуть бути зі склом. Є можливість комбінувати модулі різних розмірів, що надає інтер’єру унікальності.

7. Колекція Maya + Wood. Дана модель дивує різноманітністю декорацій, які можна комбінувати по-смаку. Кухня виконана в сучасному стилі. У моделі присутні дерев’яні елементи чітких геометричних малюнків темних або нейтральних тонів.

8. Колекція Rewind. Форми та матеріали кухні, елементи та кольори говорять про дизайн у стилі мінімалізму. Це не лише модель кухні – це ширший проект, який містить і зону вітальні. Фасади виконані з полімерного матеріалу з вбудованими ручками. Тумби острова виготовлені з матового полімерного покриття Lana Grey, стільниця із ламінату HPL з ефектом мармуру з вбудованою мийкою.

9. Колекція Aleve. Модель виконана у сучасному стилі. Тумби та підвісні шкафи представлені з лакованим матовим покриттям UV Neve, колони – з лакованим глянцевим покриттям UV Malta, відкриті поверхні, барна стійка – з декором під дуб Natura. Висока функціональність проявляється завдяки конструкції систем та механізмів відкривання.

10. Колекція Newport. Дана модель представлена у лаконічному дизайні та класичному стилі сучасного виконання. Острів та підвісні шкафи виконані у лакованому покритті Grigio Piacenza; тумби, колони та підвісні скляні підвісні шкафи – під ясен Grigio Pernice. Рамкові фасади, які приховують врізні ручки, підкреслюють індивідуальність кухні.

11. Колекція Tosca. Рамковий фасад нагадує традиційний стиль кухонного інтер’єру з вишуканим лінійним дизайном. Гладкі та рамкові фасади поєднуються з деревом та лакованою сталлю натуральних кольорів. Завдяки своїй функціональності з незвичними комбінаціями елементів, чітко продуманими деталями, модель Tosca дозволить облаштувати будь-яке приміщення.

Салон Stosa cucine розташований на -1 поверсі ТЦ «Три Слони. Все для дому! »

м. Львів, Кільцева дорога (с. Зимна Вода, вул. Яворівська, 22), +38 068 305 5604 www.tryslony.com

Категорія:
Створено:
8:54 - 16.02.2021
Поширити: