1/5
Наступна сторінка

Дверні замки, невидимі для злодія

купити двері у львові

Їх неможливо відкрити відмичкою, залити клеєм чи вибити ногою. До них неможливо підібрати ключ, замкового отвору немає.
Ніхто не зможе проникнути всередину будинку без вашого відома. Це все про ПРИХОВАНІ замки.

Його видно із середини дому і абсолютно невидимий із боку того, хто намагається незаконно потрапити у ваш дім.

Ви заперечите: «Якщо злодій знає про невидимий замок, то він розпиляє його болгаркою!». І тут найприємніше – такий вид замка ви можете вмонтувати куди завгодно в дверному полотні. «Домушник» не стане шукати додатковий отвір, адже час – це головний фактор в такій справі.

двері ціна

Замок-невидимка ефективно захищає від злому в першу чергу тим, що його неможливо виявити на дверях. Механізм в вигляді замикаючого врізного пристрою, тому на зовнішній стороні дверей немає отвору для ключа і навіть згадки про замок.

Працює все дуже просто

Принцип відкривання дверей схожий до того, як відкриваються двері машини – при натисканні на кнопку спрацьовує радіосигнал і двері відкриваються.

купити двері львів
Такий замок відкривається спеціальним ключем-брелоком. Він передає сигнал по радіоканалу або з допомогою RFID-технологій (це так звані домофонні ключі або пластикові карти), або з допомогою інфрачервоного променю. Залежить від конкретного виробника.

Сигнал подається на електронний блок управління, який встановлюється всередині приміщення в будь-якому зручному місці (на стіні, дверях). Блок управління керує відкриванням запірного пристрою. Обійти такий прихований замок практично неможливо. Надійність того чи іншого прихованого замка залежить від характеристики.

При купівлі такого замка варто звернути увагу на:

– Сталь – з чого обов’язково має бути виготовлений запірний механізм.

– При проблемах з електроживленням не повинен автоматично відкриватися.

– Система управління замком повинна мати багато комбінацій кодів і бути захищеною від перехоплення коду.

двері львів

– Система електроживлення прихованого замка не має залежати від відключень електроенергії, акумулятор повинен забезпечувати певну автономність системи.
Проаналізувавши всі плюси таких замків, однозначно варто його придбати.

Категорія:
Створено:
13:24 - 29.01.2020
Поширити: