1/5
Наступна сторінка

Дизайн сучасної кухні. Основні тренди в дизайні кухонь. ТЦ Три Слони. Сам собі дизайнер. Епізод №1.

ТЦ “Три Слони” розпочинає новий відеопроект (влог) під назвою “Сам собі дизайнер“, у якому ми разом з Анастасією Ксандер – ведучою, розкажемо і покажемо про тренди в дизайні інтер’єру, про нові технології, особливості різних стилів, розповімо про новинки меблевої моди на прикладах виставкових взірців меблів, декорів, предметів інтер’єру розташованих у ТЦ “Три Слони”. Підписуйтеся на наш Ютюб канал та соц. мережі і слідкуйте за новими випусками!!!

Дизайн сучасної кухні. Основні тренди в дизайні кухонь. ТЦ Три Слони. Сам собі дизайнер. Епізод №1.

У цьому випуску «Сам собі дизайнер» Анастасія Ксандер  на прикладах салонів кухонь ТЦ «Три Слони. Все для дому» розказує про основні тренди в дизайні сучасної кухні.

Тренд 1 – мода на кухні-вітальні, де житловий простір не розмежовується з кухонним. 

У зв’язку з цим у дизайні кухонних гарнітурів все більше стають популярними кухні з комбінацією натуральних матеріалів: керамограніту, металу, бетону, дерева,  які гармонійно поєднують кухню з вітальнею. 

Тренд 2 – вбудована техніка та різноманітні технологічні рішення.  

Вони дозволяють приховати кухонну техніку, мийки, змішувачі і є незамінними в дизайні кухні-вітальні.

Тренд 3 – мінімалізм задає основну моду в дизайні кухні.  Він проявляється у спокійних пастельних кольорах фасадів та відсутності декорів, будь-яких елементів, що виступають. В тренді матові фактури. Блискучими можуть залишатися лише металеві деталі.

Дизайнери пропонують забути про ручки, а шкафчики відкривати за допомогою системи click-open або за допомогою невеликих заглиблень. 

Популярними стають кухні без верхнього ряду шафок. Їх відсутність компенсує острів із максимальною кількістю поличок. Альтернативою традиційному фартуху з облицювальної плитки стає цілісний фартух з поличками для спецій, столових приладів та інших дрібниць.

Тренд 4 – Оригінальний дизайн витяжок та змішувачів, які додають вишуканості та лоску кухні. 

Витяжку  дизайнери або непомітно вбудовують у стільниці, або роблять архітектурним елементом, обираючи її у вигляді циліндра чи будь-якої іншої незвичайної форми.

Тренд 5 – Багатофункціональна та розумна техніка – ще одна тенденція в дизайні сучасної кухні.

Раковина з подрібнювачем; холодильник з вбудованою винною шафою; вмонтований порохотяг, який вмикається поштовхом ноги; техніка, яка керується смартфоном; витяжка, яка автоматично ховається після її вимикання.

Тренд 6 –  Застосування функціональних систем, які роблять кухню ще більш практичною. 

Системи зберігання продуктів,  системи внутрішньої організації шухляд, системи  сортування відходів, легкі підвісні стельові конструкції для вирощування живих квітів чи грядок  зроблять вашу кухню красивою і зручною!

У відео показано кухонні гарнітури та побутова техніка таких салонів кухонь ТЦ «Три Слони. Все для дому!» (м. Львів):

Салон «ELIO HOME» 

Салон «Kitchen Studio» (побутова техніка Smeg і Franke)

Салон «Кухні RODA» 

Салон «STOSA сucine»  

Салон «Кухні NESTO» 

Салон «GEOS Ideal» 

Салон «LISMASTER» 

Салон «Gravis» 

Всі салони розміщенні на -1 поверcі ТЦ «Три Слони. Все для дому!»

м. Львів, Кільцева дорога (с. Зимна Вода, вул. Яворівська, 22), +38 068 305 5604, www.tryslony.com

До зустрічі!

 

Категорія:
Створено:
5:11 - 03.02.2021
Поширити: