Освітлення

Одним із важливих елементів стильного інтер’єру та екстер’єру є світильники. Вагому роль при створенні бажаного дизайну відіграє як їхня форма, так і колір, і місце розташування. Вдало підібрані оригінальні джерела штучного освітлення допомагають прикрасити приміщення чи фасад будівлі, додавши до їх оформлення нотку вишуканості й елегантності.

Різновиди світильників у салонах освітлення

Зазвичай магазини світла пропонують своїм клієнтам широкий асортимент світильників, які класифікуються за кількома критеріями:

  1. За призначенням: внутрішні (для приміщень) та зовнішні (садові, паркові, фасадні, вуличні).
  2. За площею освітлення: світильники загального (стельові, настінні та інші лампи, котрі освітлюють усе приміщення) та локального освітлення (приліжкові, настільні, підлогові, що освітлюють окрему зону приміщення). Є ще комбіновані моделі, що можуть працювати в обох режимах.
  3. За місцем установки: ті, що кріпляться на стелю (люстри), на стіну (бра), встановлюються на підлогу (торшери), на стіл, підвісні та вбудовані світильники.
  4. За стилістикою: виконані в стилі лофт, класичні, виготовлені в стилі хай-тек, модерн, витримані в японському стилі тощо.
  5. За типом лампи: світлодіодні (лед), люмінесцентні, галогенні.

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент світильників в спальню, у дитячу, в зал, в кухню, в коридор, у прихожу, в ванну кімнату, а також офісні лампи від вітчизняних та зарубіжних виробників. Є в наявності й моделі з дистанційним управлінням.

Точкові, лед, світлодіодні та інші світильники

Точкові світильники поділяються на вбудовані (або врізні) та накладні. Монтуються в будь-які порожнисті поверхні. Ідеально підходять для натяжної стелі і навіть стінок меблів. Мають різноманітну конфігурацію. До їх конструкції входить суцільний корпус, у який уже інтегровані кріпильні елементи й фіксатори для ламп.

Останні часом усе більше користувачів воліє купувати енергозберігаючі діодні або LED-світильники, у тому числі й точкові. Це вже готові до монтажу електричні пристрої зі вбудованими світлодіодами. До них не треба окремо підбирати лампи.

Сьогодні для освітлення приміщень в оселях та офісах дедалі частіше застосовуються галогенні світильники. Це лапми, балони котрих заповнені буферним газом. При такому ж споживанні енергії, що й у звичайних ламп розжарювання, вони забезпечують майже удвічі більшу яскравість освітлення і служать утричі довше.

Лампи та бра

Бра – це різновид настінних світильників локального освітлення. Такі декоративні моделі часто купують в спальню і монтують біля узголів’я ліжка. У ролі альтернативи використовуються настільні лампи, які встановлюються на приліжкових тумбах. У нашому асортименті є й дитячі нічні світильники, які допоможуть вашим дітям почуватися комфортно під час сну.

Стельові люстри

Люстри являють собою функціональні світильники загального освітлення, які ідеально вливаються в інтер’єр просторих кімнат із низькою стелею. Якщо стеля висока, можна підібрати модні сьогодні моделі, у яких передбачені додаткові шнури чи ковані ланцюги. Для маленької кімнати підійдуть люстри з міні-плафонами.

Причини купити світильники (Львів) у магазинах світла ТЦ Три Слони

До списку наших переваг належать:

  • ціна: завітавши до нас, ви зможете купити сучасні оригінальні моделі світильників недорого;
  • широкий асортимент якісних товарів: вибір у наших магазинах світла в десятки разів більший, ніж в інших аналогічних крамницях м. Львів;
  • доставка: кожен покупець має змогу замовити послугу доставки товару за вказаною адресою.

У нас регулярно проводяться вигідні акції та розпродаж товару.

Слідкуйте за новинами, приходьте й обирайте світильники своєї мрії!