М'які меблі

Armobil Rossetto Валентин Юдашкін Camelgroup
Італконцепт Барва ТМ-2 ЛВС

Будь-яка оселя завжди виграє у зовнішньому вигляді та функціональності, якщо в ній грамотно підібрані м’які меблі. Крісла і дивани у вітальні, кабінеті чи дитячій гармонійно продовжують стилістичні особливості приміщення. Однак сучасні м’які меблі мають ще й функціональне значення. Дуже часто купити диван до вітальні стає необхідно через додаткові спальні місця. Або дитина виростає та її ліжечко треба замінити на невеликий, але зручний диванчик.

Дивани в кожну кімнату

Асортимент сучасних м’яких меблів дуже широкий. Кожен меблевий виробник пропонує купити диван чи крісла під замовлення або з готових виробів. Приміщення, де будуть стояти м’які меблі, повністю визначає характеристики, на які потрібно звертати увагу при купівлі.

Стильні дивани і крісла сьогодні можуть бути ортопедичні, на яких комфортно сидіти й навіть спати протягом довгого часу. Тому такі моделі частіш за все бувають розкладні або виготовлені у вигляді трансформеру.

Офісні м’які меблі частіш за все шкіряні. Ціна на них не низька, але від виробника регулярно трапляються акції чи сезонний розпродаж, що дає можливість купити найдорожчій диван за вигідною ціною.

Дитячі сучасні дивани мають екологічну основу, це безкаркасні вироби, розміри яких можна підібрати індивідуально навіть з меблів у наявності. Також популярними для дитячих кімнат є розкладні екземпляри м’яких меблів у вигляді єврокнижки чи трансформеру.

Як купити диван у вітальню

Крісла, дивани чи пуфи у вітальню треба обирати з особливою прискіпливістю. Відмінними варіантами для вітальні можуть стати:

  • кутові моделі м’яких меблів, якщо у дім часто приходить багато гостей, а саджати їх нема куди;
  • модульні дивани і крісла, які легко трансформуються, пересуваються в оселі и можуть чудово виглядати як комплектом, так и поодинці;
  • дивани формату єврокнижка у маленьких вітальнях, де періодично хтось спить;
  • розкладні дивани чи крісла, які виконані виробником під замовлення відповідно до розмірів кімнати;
  • шкіряні меблі у великих будинках з відповідним статусом та розміром кімнат.

Причини купити диван та інші м’які меблі у ТЦ Три Слони

Меблеві магазини торгового центру Три Слони в місті Львів пропонують широкий асортимент м’яких меблів від кращих виробників. Більше ста марок, що пропонують купити дешеві чи дорогі дивани, пуфи, крісла, постійно влаштовують акції для покупців та розширюють асортимент виготовлених меблів.