fbpx

Ортопедичні матраци

Матраци, що забезпечують фізіологічній стан хребта під час сну за допомогою використання у конструкції незалежних блоків з пружин або спіненого матеріалу, який запам’ятовує вигини тіла, представляють собою ортопедичні матраци. Купити матрац такого рівня вкрай необхідно, якщо проблеми зі спиною або головний біль дуже часто трапляються, тому що це допоможе знизити рівень напруги у м’язах, суглобах та судинах. Та навіть якщо проблем зі здоров’ям не виникає, купити ортопедичний матрац буде корисно з метою попередження захворювань у майбутньому та й просто через зручність.

Як правильно вибрати і купити ортопедичний матрац

Характеристика ортопедичних матраців складається з декількох факторів, які варто враховувати перед купівлею матрацу на ліжко або на диван. По-перше, це розміри, бо двоспальні, півтораспальні або дитячі ліжка потребують зовсім різних підходів до купівлі. В них різниться не тільки висота, такі вироби бувають тонкі, товсті, круглі, в залежності від конструкції самого ліжка.

Вибрати гарний матрац, виходячи з ціни виробу, також можна якщо розглядати недорогі, але якісні матраси від виробника, який виготовляє дуже багато різних модифікацій виробів у різноманітних цінових категоріях. Також можна зробити під замовлення унікальний виріб, анатомічні чи лікувальні здібності якого будуть повністю відповідати потребам замовника.

Різновиди ортопедичних матраців

Різноманіття ортопедичних матраців сьогодення складають наступні види виробів:

  • безпружинні, в конструкції яких немає пружин, але є латекс та інші синтетичні гіпоалергенні наповнювачі, серед яких окремим різновидом виділяють водні та повітряні моделі;
  • з незалежним блоком пружин, кожна з яких знаходиться в окремому чохлі, де важливу роль відіграє кількість таких пружин на всю площу матрацу.

В свою чергу, безпружинні матраци можуть бути наповнені такими матеріалами, як:

  • латекс, що отримують з соку каучукового дерева та використовують у м’яких та середньо жорстких виробах;
  • кокосова койра, захищена від цвілі, для жорстких матраців;
  • вовна з теплоізоляційними якостями для виготовлення пружних помірно жорстких виробів;
  • кінське волосся для надання більшої жорсткості м’якому матрацу;
  • екологічні засушені водорості, які не тільки додають ортопедичний ефект матрасу, але й сприяють підвищенню імунітету людини, що спить на ньому;
  • бавовняний наповнювач нового покоління, що гарно додає тепла та комфорту;
  • високотехнологічний пінополіуретан, що запам’ятовує вигини тіла, підтримує хребет та сприяє налагодженню кровообігу під час сну.

Причини купити матрац у ТЦ Три Слони

ТЦ Три Слони, що розташований у Львові, надає можливість своїм клієнтам вибирати дешеві та унікальні пропозиції від виробників не тільки стосовно матраців, але й щодо інших меблів. Дуже зручно придбати в одному місці одразу ліжко і матрац на нього, відповідно до своїх побажань і забаганок. Салони торгового центру Три Слони надають повний спектр послуг щодо вибору, купівлі та доставки обраного матрацу.