Ліжка

Зручне ліжко являє собою основу затишної оселі. Саме від того, наскільки комфортно людині спати, залежить її настрій, бадьорість, працездатність, тому перед тим, як купити ліжко, варто добре поміркувати, яке саме воно має бути.

Купуючи односпальні чи двоспальні ліжка для спальні, потрібно підібрати не тільки їхню основу, але й обрати зручний матрац на спальне місце. Гарні ліжка з матрацом від виробника замовити можна у Львові зовсім недорого. Асортимент магазинів нараховує сьогодні понад сотню різноманітних комплектацій, тому залишається самостійно визначитися з тим, яке ліжко подобається та підходить за дизайном і характеристиками.

Які ліжка сьогодні актуальні?

Якщо потрібно купити ліжко у спальню, варто завжди пам’ятати про розміри кімнати. Дитячі ліжка (Львів) можуть бути двоярусними чи вбудованими, в залежності від того, скільки дітей буде спати у кімнаті.

Двоярусне дитяче спальне місце частіше встановлюють у маленькі дитячі, де проживають декілька дітлахів.

Якщо ліжко обирається для дорослих, тут важливо звертати увагу на матеріал, з якого виконано його каркас. Дерев’яні ліжка можуть бути зроблені з різних видів дерев. На замовлення виготовляють дубове ліжко чи використовують ламелі з вільхи, ДСП. Окрім моделей з дерева популярним є металеве класичне ліжко, яке оздоблює шкіряне узголів’я. Також на замовлення виробники виготовляють безкаркасне ліжко, на яке потрібно придбати гарний ортопедичний матрац.

За розмірами дорослі ліжка можуть бути односпальними, двоспальними, також популярне полуторне ліжко, розмір якого знаходиться в межах між двома вищезгаданими. Такі меблі для сну звуться «півторачка» й підходять вони для малесеньких кімнат, де сплять дві людини.

Види меблів для спальні за стилістичними віяннями

Модні віяння також впливають на вибір меблів для сну. Класичне ліжко підійде у будь-який інтер’єр, воно може підлаштуватися під кожен стиль. Ремонт в стилі хай-тек потребує відповідного дизайну ліжка. Найчастіше в такі кімнати замовляють металеві ліжка без зайвих декоративних елементів. Класичні дерев’яні чи шкіряні ліжка, навпаки, можуть виготовлятися з шухлядами, приставними тумбами та іншими функціональними частинами.

Причини купити ліжко (Львів) у ТЦ Три Слони

У торговельному центрі Три Слони (м. Львів) представлені якісні меблі для спальні від багатьох виробників:

  • дерев’яні ліжка з вільхи, дубу та інших порід дерева;
  • металеві моделі;
  • каркасні чи безкаркасні моделі;
  • односпальні, полуторні чи двоспальні ліжка;
  • матраси на будь-який смак та багато іншого.

Конкурентна ціна на якісні ліжка в торгівельному центрі Три Слони допоможе кожній людині, яка обирає меблі для спальні, доступно купити зручне ліжко.