Трендові кольори в інтер’єрі 2019

2019 обіцяє бути яскравим. Дизайнери пропонують сміливіше використовувати кольори в будинку і не відмовляти собі у яскравих деталях.
Ось кольори, яким прогнозують особливу популярність у наступному році:

🎨Світло-бірюзовий. Сюди ж можна додати блакитний і м’ятний. Усі свіжі відтінки блакитно-зеленої палітри будуть до речі. Мета цього тренда – створити в будинку атмосферу миру та спокою..
🎨Рожевий з відтінком червоного. Колір малини апетитно виглядає у модному оксамиті, прекрасно піднімає настрій. Його радять вибирати для кухонь або віталень.
🎨М’який жовтий. Цей колір є носієм позитивних емоцій. А ще це найкращий відтінок, який візуально утеплює приміщення, допомагає висвітлити темні кімнати.
🎨Марсала. Сьогодні вітають м’які марсалові відтінки, які вигідно відтіняють базові інтер’єрні тони. Цей колір чудово підійде для віталень, кухонь, а також невеликих деталей-родзинок в інших кімнатах.

Кольорові експерименти позитивно впливають на наш будинок – оживляють атмосферу, додають емоцій. Деякі дизайнери взагалі рекомендують перефарбовувати стіни ледь не щороку. Тож, не відмовляйте в задоволенні бути в тренді і робити життя яскравим.

Категорія:
Створено:
13:08 - 12.11.2018
Поширити: