1/5
Наступна сторінка

Школа розвитку “Соробан” у ТЦ “Три Слони”.

Вже з цієї суботи 18.09.21 р. з 11:30 до 13:00 год. відбудеться навчання на новій локації у ТЦ “Три Слони. Все для дому!”, – 1 поверх.

Соробан – це методика навчання усної лічби за допомогою лічильної дошки зі стрижнями та кісточками, яка має назву “соробан”, вона допомагає уявляти дії з числами у графічному вигляді.
Соробан, або ментальна арифметика прийшла до нас з Японії. Дана методика має безліч переваг перед традиційними методиками, адже не тільки розвиває навички швидкісного усного рахунку, але також сприяє розвитку аналітичного мислення, просторової уяви та творчих здібностей. Вже багато років практикують і є обов’язковою дисципліною у початкових класах японських та китайських школах.

Як “Соробан” розвиває мозок.

1. Людський мозок складна і майже невивчена система. Він складається з клітин – нейронів. Якщо вважати нейрон осередком зберігання інформації, то наш мозок здатний вмістити практично всі знання, які відомі людству.

 1. Нейрон обробляє, зберігає і передає інформацію за допомогою електричних і хімічних сигналів.
  Нейрони з’єднуються між собою, формуючи функції мозку людини, пам’ять, відділи та свідомість.
  Чим більше таких з’єднань, тим краще розвинена людина. Це фізіологічний процес. АЛЕ! З’єднання виникають завдяки зовнішньому впливу. Малюк посміхнувся мамі – між клітинами відбувся новий сигнал, виникло з’єднання. Сміється постійно – сигнал стає міцнішим.
 2. Так само з будь-якою справою. Чим різноманітніше те, що ви робите, тим більше сигналів виникне, значить, більше з’єднань буде. А підсумком буде гарний якісний та корисний розвиток дитини.
 3. Якщо робити справу постійно – з’єднання встановлюється, зміцнюється. Зв’язки, які рідко використовуються в певному віці мозок прибирає. Мозок не любить витрачати багато енергії і намагається її економити. І економить на тому, що найменше застосовується. Тобто, не вчите напам’ять, значить пам’ять буде погано працювати, інших варіантів немає.
 4. Найцікавіше, що чим складніше аналіз і дія, тим міцніше з’єднання виникає і тим більша ймовірність того, що воно залишиться і не зруйнується.
 5. У школі «Соробан», на кожному уроці, малюк, концентрується, а значить, зміцнює з’єднання, яке потім, за умови постійного використання, покаже потрібний напрямок для вирішення задачі.
 6. Так відбувається з усіма розумовими процесами, які стимулює усна образна лічба.
  Якщо дитина багато запам’ятовує, постійно уявляє, таким чином мозок будує і зміцнює доріжку пам’яті. Пізніше, будь-які завдання ирішуватиме з використанням уяви.
 7. Величезну роль тут відіграє щоденне тренування. Аналогічно з усіма процесами.Отже, висновок: тренування для мозку – це найкращий спосіб розвиватися.

А найпростіше і найкраще тренуватися разом зі школою «Соробан».

Вже з цієї суботи 18.09.21 р. з 11:30 до 13:00 год. відбудеться навчання на новій локації у ТЦ “Три Слони. Все для дому!”, – 1 поверх.

Категорія:
Створено:
10:03 - 17.09.2021
Поширити: