1/5
Наступна сторінка

Подаруй надію

Подаруй надію – це благочинна, соціальна та культурно-мистецька акція до Великодня, за допомогою якої будуть зібрані кошти для допомоги Львівському Перинатальному Центру у вигляді обмеблювання.

Мета акції:

Допомога львівському перинатальному центру у вигляді обмеблювання. Який відкритий у 1986 році як міський пологовий будинок, з 1990 року був реорганізований у перший в Україні перинатальний центр. У 2011 таких в Україні було лише чотири. Уперше в Україні на базі центру за підтримки ВООЗ, ЮНІСЕФ, агентства з міжнародного розвитку USAID, низки іноземних клінік реалізовано чимало проектів і технологій з охорони здоров’я матері та дитини. Основним напрямком роботи ЛОКПЦ було надання допомоги при передчасних пологах (15-18% від загального числа пологів), а також виходжування глибоко недоношених дітей. На базі ЛОКПЦ функціонував центр підтримки та грудного вигодовування «Материнське джерело» і розвитку дитини раннього віку та усвідомлення батьківства «Разом до гармонії». ЛОКПЦ є не лише основним медичним закладом охорони здоров’я матері та дитини області, а й клінічною базою Львівського медичного університету імені Данила Галицького та інституту спадкових патологій Національної Академії медичних наук України. Щорічно у ЛОКПЦ надавалась медична допомога більше 8 000 пацієнтів: близько 4000 пологів і 4800 оперативних втручань. Роботу основного медичного закладу охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області забезпечували 437 висококваліфіковані медичні працівники, з яких близько 60% лікарів вищої кваліфікаційної категорії у 8 відділеннях, які налічували 255 ліжок.

Заходи акції:
1. Соціальна, доброчинна, культурно – мистецька акція:
«Подаруй надію».
2. Експозиція.
3. Благочинний аукціон.

Як це відбуватиметься?
Маленькі художники з різних мистецьких шкіл Львова розписують майбутні лоти–експонати – гіпсові яйця висотою 30 см. Стиль розпису – довільний, усе залежить від фантазії та натхнення діток. 2 квітня 2018 року усі ці роботи два тижні будуть знаходитись у холі ТЦ «Три Слони» на експозиції для огляду відвідувачів.

Після цього на благочинному аукціоні «з молотка» підуть творіння юних художників. На зібрані кошти будуть закуплені меблі. Детальний звіт буде представлений публічно, на сайті ТЦ «Три Слони» та офіційній сторінц Фейсбук.

Приєднуйтесь до нашого заходу!
У холі ТЦ «ТЦ Три Слони» на рецепції буде можливість пройти реєстрацію для участі в аукціоні.

Категорія:
Створено:
11:14 - 03.04.2018
Поширити: