1/5
Наступна сторінка

Дні здорового сну у ТЦ Марк

матрац

Правильне харчування, заняття спортом, активний відпочинок – це все складові здорового способу життя. Проте, багато хто з нас забуває про не менш важливу складову – правильний, здоровий сон.

Центр меблів та інтер’єру Марк зібрав найбільш компетентних лікарів та найкращих виробників матраців, ліжок та аксесуарів для сну на першу виставку Дні Здорового Сну 2017.

Компанії учасники

  • Veneto – компанія-розробник товарів для сну із новітніми технологіями;
  • Andersen – європейський виробник матраців;
  • Cilek – неймовірні дитячі кімнати найрізноманітнішої тематики;
  • Tempur – новатор серед виробників матраців із світовим ім’ям;
  • Come-For – сучасні ортопедичні матраци;
  • Vegas – один з лідерів на українському ринку товарів для сну – матраців і ліжок та аксесуарів;
  • Del Mar – меблевий салон, який представляє асортимент у класичному та сучасному стилі.

Компанії-партнери

  1. «Ехокор» (http://ehokor.com.ua/) – багатопрофільний медичний центр, що займається проблемами з порушення сну та включає ряд інших напрямків. Унікальними є діагностика та лікування храпу та апное і ЕЕГ-нічний відеомоніторинг, а також проводитья функціональна та УЗД-діагностика, консультаційна частина. Використовує комплексний підхід до терапії всіх пацієнтів.
  2. «Легкий рух» (http://www.lehkyyrukh.com.ua/uk/index.html) – медичний центр відновного лікування надає повний спектр послуг комплексної реабілітації за сучасними світовими стандартами. Професійний підхід до комплексного призначення реабілітаційної програми: фізіотерапевтичних процедур, кінезотерапії, різних видів масажу, остеопатії, мікрокінезотерапії.

Час проведення: 27.01 – 05.02.2017

Категорія:
Створено:
12:18 - 27.01.2017
Поширити: