ЯК ВИБРАТИ ДИВАН ВІД ЯКОГО ВИ БУДЕТЕ В ЗАХВАТІ?

Вибір дивану – це вибір не на один рік, тому до купівлі такої речі варто поставитися з усією серйозністю. Слід знати деякі основні правила покупки дивану, і, по можливості, дотримуватися їх. Правила ці досить прості.
Порада 1 : Зверніть увагу на зовнішній вигляд виробу
Неакуратні шви відразу скажуть багато про що. Наприклад, про те, що виробник не піклується про свою репутацію, і значить, від нього слід триматися подалі. І тільки якщо вам подобається зовнішній вигляд речі, тоді є сенс продовжувати оцінку виробу далі.
Порада 2: Оберіть тип каркасу, який підійде саме вам.
Основою будь-яких меблів є каркас. Існують три його основні види:
-ДСП, який найчастіше обробляється покриттям, яке мінімізує виділення токсичних речовин;
-Фанера – з неї робляться висувні ящики;
-Деревина, яка обов’язково повинна бути добре просушеною.
Найбільш ненадійний з них – перший, тому ДСП і використовується переважно в конструкціях, які не мають суттєвої нагрузки.
Порада 3: Зверніть увагу на тип наповнювача
Після того як з каркасом визначилися, варто ретельно ознайомитися з наповнювачами. Якісний наповнювач – це пружинний блок або пінополіуретан (з щільністю не нижче 25).
Порада 4: Оберіть візерунок тканини
Що стосується візерунка тканини, то тут важко давати поради, оскільки, як відомо, смаки у всіх різні. А ось на товщину матеріалу увагу звернути варто. Тонка оббивка – це ще один невдалий спосіб заощадити. Уже зовсім скоро такий диван перетвориться на обшарпане чудовисько.
Порада 5: Перевірте справність усіх механізмів
У якісного вироби метал повинен бути не менше 3 мм, без задирок. У всіх інших випадках велика ймовірність, що вже зовсім скоро механізм перестане працювати.
Порада 6: Запитайте у продавця про наявність гарантій
Звичайно, що показником надійності продавця є наявність гарантій і можливість у разі браку замінити диван на більш якісний аналог.

Якісних вам диванів і гарного настрою!

Категорія:
Створено:
13:21 - 16.10.2018
Поширити: