1/5
Наступна сторінка

Оформлення квартири в стилі модерн

дизайн в стилі модерн

Модерн – це стиль, який отримав найбільш широке поширення на рубежі XIX-XX століть. Особливість цього стилю полягає в такому баченні дизайну інтер’єрів, яке має на увазі оригінальність і дуже строгу відособленість. Перевагою стилю модерн стало введення в дизайн приміщень нових елементів декору, які ніколи раніше ніде не використовувалися.

Особливості інтер’єру у стилі модерн

Якщо господар прийняв рішення оформляти приміщення своєї квартири або свого заміського будинку в стилі модерн, то повинен повною мірою розуміти, що це стиль, що не терпить фальшивих і ненатуральних рішень. Цей стиль як би персоніфікується зі своїм господарем.

Як і раніше, коли модерн стояв біля витоків свого розвитку, так і тепер – він неповторний, а згодом став ще більш цікавим через те, що внесення нових елементів робить його розкішним. Приміщення, оформлені в цьому стилі, представляють собою вигадливий каскад екзотичних меблів, що відрізняється вигнутими лініями малюнка, та незвичну архітектурну обробку:

  1. Покладений на підлогу паркет, кручені сходи, обрамлені кованими поручнями з гратами, оформленими химерними переплетеннями.
  2. Стіни в такому будинку найчастіше обтягують тканиною з малюнками, а міжкімнатні перегородки постають у вигляді вікон з вітражами.
  3. Паркет на підлозі може бути тільки з натуральної деревини, ніякої дешевизни – це модерн.оформлення їдальні у стилі модерн
  4. Вікна – овальної форми, обрамлені шторами з натуральної дорогої тканини, яка обов’язково має загальне кольорове рішення зі стінами.
  5. Кількість деталей декоративного оформлення перевищує всі допустимі кількості. Їх можна спостерігати практично скрізь – на дверях, стелях, світильниках.
  6. На всіх дзеркалах, які розвішані на стінах кімнат такого будинку, ми бачимо обрамлення з рам з складним орнаментом.
  7. У вітальні, як великого особняка, так і невеликої квартири, можна побачити меблі у вигляді крісел з гнутими спинками, які стоять навколо невеликого, але витонченого круглого столика. Скло виготовляються за спеціальною технологією, яка розроблена і застосовується в наші дні. Вона надає склу ефект мерехтливого льоду. Це дуже властиво стилю модерн. Він завжди постає в хвилюючому вигляді, він загадковий і одночасно з цим простий.
  8. Стіни вітальні часто обшиваються панелями, виготовленими виключно з натуральної деревини, а світильники створюють розсіяне світло. Одночасно з цим в вітальні обов’язкова наявність великої люстри з кришталю з величезною кількістю свічок, тому що її присутність – це неодмінна умова успіху приміщення в стилі модерн.
  9. Всі крісла та дивани обтягнуті дорогим шовком, присутні скульптури з бронзи або мармуру.

ванна модерн

Все це і є модерн. Він для всіх, хто прийде в гості, є показником фінансового благополуччя, затишку, зведеного в абсолют, і спокою. Адже, як ми вже говорили, стиль модерн не терпить ненатуральних матеріалів, а натуральні в усі часи були недешеві. Але потрібно пам’ятати, що ця дорожнеча обгрунтована, і цей стиль сьогодні став самим блискучим і найбільш запам’ятовується серед усіх стилів дизайну приміщень.

Де можна зустріти інтер’єр у стилі модерн?

Даний напрямок увібрав багато основних рис і особливостей багатьох національних і історичних стилів, що відносяться до різних епох. Модерн надихався архітектурними шедеврами минулих століть, будуючи цілісні образи. Одним з найбільш виразних засобів можна назвати орнаменти з криволінійними обрисами, які стали візитною карткою стилю.

Експресивність візерунків, ритмічний характер дозволяють увібрати в себе структуру всієї композиції і, напевно, всього твору мистецтва в цілому. Важливо бачити, як стиль реалізував ідею переплетення мистецтва і культур різних епох, і як вони органічно проходять через всі його елементи. Безумовно, основою цього складного синтезу стала архітектура, яка завжди об’єднувала в своїй кухні багато видів мистецтв. Це і декор, і живопис. Тільки модерну властиве поєднання конструктивних елементів і декоративних.

прихожа модерн

Найчастішим прикладом стилю модерн є громадські будівлі та приватні особняки, побудовані в епоху модерну. Якщо провести аналіз фасадів таких будівель, то вони всі будуть несиметричними.

Як тільки ви приймете рішення створювати інтер’єр, то вас чекає робота з стелями з балок темного дерева, обрамленими світлими кесонами, ліпнина на стелі, об’ємна, що вражає своєю яскравістю люстра, а також море дорогих і вишуканих деталей – і ви в чарівному світі стилю модерн.

Категорія:
Створено:
14:05 - 14.11.2019
Поширити: