пн.–сб.: 10:00 – 20:00 год
нд: 12:00 – 20:00 год

(032) 242-19-39
Як добратися

м. Львів, Кільцева дорога
виїзд з вул. Городоцька

Танго

Танго
Поверх:
1
№ салону:
101
Сайт:
www.shop.tango.ua
Телефон:
(0322) 537 - 537
Країна:
Італія, КНР
Виробник:
Alf, BP Möbel, Brunello, Carpanetti, Francesco Pasi, Linea Duo, Savio Odetta, TEMPOR

ТАНГО. Тут вашi меблi - мережа салонів меблів та предметів інтер'єру у Львові, Одесі, Києві, Донецьку та Дніпропетровську. Ексклюзивні моделі, меблі середнього класу, а також якісні і недорогі меблі - все це доступно нашим клієнтам. За асортиментом наші можливості необмежені. Всі співробітники компанії - справжні професіонали, захоплені улюбленою справою. Ось вже не один десяток років українці довіряють нам свої плани і мрії в питаннях оформлення інтер'єрів і залишаються задоволеними результатами співпраці. Приходьте до нас, і ми разом зробимо Ваш будинок затишним, зручним і гарним. Для цього у нас є все - кращі меблі, кращі ціни, команда суперпрофесіоналів і великий досвід. Ассортимент меблів складають кращі італійські та азіатські фабрики, серед яких:

Група ALF сьогодні  входить до числа найбільших італійських компаній в галузі міжнародного інтер'єру. 
На основі великого підприємницького успіху, компанія зробила своєю місією постійний пошук якості, оновлюючи власні пропозиції для найкращої інтерпретації стилів життя і найсучасніших тенденцій.

BP Möbel - модні, ергономічні, але при цьому лаконічні і стримані меблі цієї німецької фабрики поєднують в собі як класичні, так і трендові елементи дизайну. Широкий модельний ряд дозволяє задовольнити смаки найвимогливіших покупців

Brunello - молода італійська компанія, яка  і динамічно розвивається і походить з північної Італії. Цей регіон відомий найкращими майстрами серед столярів, теслярів, різьбярів, декораторів. Кожна деталь цих меблів говорить про велику італійську здатність створювати цінність у всьому. Меблі Brunello є результатом магічною любові до ручної праці, і внаслідок цього - винятковою майстерністю. Це справжні італійські меблі, створені для щоденного використання, та з великою повагою до функціональності, елегантності і гармонії.

Засновник марки Carpanetti, Альберто Carpanetti - відомий колекціонер італійських предметів розкоші зразків меблевого майстерності. Наприкінці ХIX століття Альберто створив власну колекцію копій з оригіналів меблів XVI століття. Колекція мала великий успіх, її розкупили за шалені гроші італійські вельможі. І з тих пір мало що змінилося: Carpanetti відрізняється красою і ергономічністю. Синтез зручності та ефективності - ось за що італійці від мала до велика люблять крісла і спальні з Флоренції, гордо підписані Carpanetti.

Італійський шик і європейський комфорт при безкомпромісній якості - головні складові успіху бренду Carvelli. Всі моделі Carvelli розроблені італійськими дизайнерами і збираються на сучасній, оснащеній італійським обладнанням фабриці з застосуванням ручної праці. Корпусні меблі і «м'яка» лінія від Carvelli надійна, практична і екологічна завдяки використанню у виробництві дерев'яного каркаса і натуральних оздоблень. 

Tempor - один з найбільших виробників меблів Італії. Якщо говорити про якість меблів Tempor, то, насамперед, необхідно відзначити якість матеріалів, які використовуються у виробництві. Тільки найбільш безпечні, екологічні та надійні матеріали потрапляють на виробництво Tempor, проходять ретельний контроль і сертифікуються у відповідності з основними вимогами до безпеки, надійності і якості. Не менш ретельній перевірці піддаються і готові меблеві вироби Tempor, які потрапляють в меблеві магазини та салони тільки після проходження всіх тестів і сертифікацій.