пн.–сб.: 10:00 – 20:00 год
нд: 12:00 – 20:00 год

(032) 242-19-39
Як добратися

м. Львів, Кільцева дорога
виїзд з вул. Городоцька

Константа

Константа
Поверх:
2
№ салону:
235
Сайт:
www.konstanta.ua
Телефон:
(098)171-50-55, (066)560-43-40
Країна:
Україна
Виробник:
Константа
Меблева фабрика "Константа" є виробником меблів (м'які меблі та корпусні меблі для віталень, кухні, спальні, кабінету, інших приміщень) з 2001 року, почавши своє виробництво меблів в маленьких приміщеннях, невеликим, але працьовитим колективом молодих і талановитих людей.
Незважаючи на такий маленький відрізок часу, завдяки старанній роботі, впровадження оригінальних, сучасних, зручних і, найголовніше якісних моделей м'яких меблів, фабрика меблів "Константа" досягла народного визнання і неодноразово нагороджувалася дипломами.
Меблева фабрика "Константа" впевнено йде в ногу з останніми модними віяннями в сфері виробництва м'яких меблів і постійно розширює асортимент і дилерську мережу для того, щоб Ви придбали не тільки високоякісну меблі, але і комфорт, бездоганний стиль і затишок для Вашого будинку.
Вся продукція, яку ми пропонуємо, має сертифікат відповідності Держстандарту і гігієнічний сертифікат і робиться тільки з якісних матеріалів і фурнітури таких фірм, як "FIT", "апарель", "Ексім-текстиль".
Меблева фабрика "Константа" є постійним учасником великих меблевих виставок і успішно реалізує свою продукцію не тільки в Україні, а й за кордоном. В наші пропозиції входять: кутові дивани, дивани з системою розкладки "книжка", "єврокнижка", "акордеон", корпусні меблі.
Головні умови, якими ми керуємося при виробництві нашої продукції, це:
бездоганну якість;
ергономічність і функціональність;
надійність конструкції;
досконалий дизайн;
різноманіття модельного ряду.
В умовах сучасного ритму життя дуже важливо повертатися після напруженого дня у комфортну, затишну домашню обстановку. Така обстановка в будинку створюється більшою мірою саме завдяки м'яких меблів. При цьому необхідно, щоб меблі була практичною, функціональної і обов'язково зручною. Саме такі меблі робить ТМ "Константа" для Вас.