пн.–сб.: 10:00 – 20:00 год
нд: 12:00 – 20:00 год

(032) 242-19-39
Як добратися

м. Львів, Кільцева дорога
виїзд з вул. Городоцька

DLS

DLS
Поверх:
-1
№ салону:
049
Сайт:
Телефон:
+38 (067) 804-58-12 , +38 (093) 204-30-14
Країна:
Україна
Виробник:
DLS

Головною особливістю та відмінністю фабрики DLS є виробництво якісних та комфортабельних меблів з підвищеною зносостійкістю.
В реальних умовах експлуатації меблів, не достатньо задовольнятися лише їхнім гарним виглядом, важливо звертати увагу на комфорт та зносостійкість. Саме тому фабрика DLS приділяє так багато уваги виробництву меблів та якості, використаних для цього, матеріалів.
Чому варто придбати меблі від компанії DLS:
§ Кожен виріб виготовляється для конкретного замовника, що дозволяє втілити в життя навіть нестандартні проекти.
§ Завжди враховується, для яких саме цілей будуть використовуватись меблі (м’які меблі для барів, кафе, ресторанів, дивани на кухні чи ліжка в готелі, дивани для офісу чи кутовий диван у вітальню) і тим самим Ви отримаєте необхідну функціональність в конкретному випадку.
§ Компанія здійснює комплексний підхід по оснащенню приміщення – Ви одразу отримуєте різні по типу меблі, виготовлені в одній стилістиці та кольоровій гамі.
Фактично, компанія DLS виготовляє м’які меблі для громадських приміщень і побутового використання в одному екземплярі – тільки для Вас, саме таку, яку Ви бажаєте. Якість, комфортабельність та високі показники зносостійкості меблів фабрики DLS, вже оцінили більш ніж 50 тис. клієнтів. Черга за Вами!