пн.–сб.: 10:00 – 20:00 год
нд: 12:00 – 20:00 год

(032) 242-19-39
Як добратися

м. Львів, Кільцева дорога
виїзд з вул. Городоцька

Bis-M

Bis-M
Поверх:
1
№ салону:
150
Сайт:
www.bis-m.ua
Телефон:
+3 8 067 744 66 43 , +3 8 068 890 55 57 , +3 8 096 850 09 03 ,
Країна:
Україна
Виробник:
Bis-M

Компанія «Біс-М» була створена в 2001 році.  Станом на сьогодні, це одна з найбільших компаній в Україні європейського рівня з 10-річною історією та досвідом роботи. Завдяки правильній стратегії маркетингу та реклами, керівникам підприємства вдалось створити власну торгову мережу в Україні, а також широку мережу оптових партнерів. Наша продукція продається по всій території України, від Чернігова до Сімферополя, від Луганська і до Ковеля. Фабрика має свої представництва в Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Києву, а також більше 60 дилерів в інших містах України. Ми  виробляємо як м’які, так і корпусні меблі.     

Наші м’які меблі нараховують більше 160 моделей. Деякі моделі мають можливість модульної збірки, що в умовах стандартних малогабаритних квартир дозволяє знаходити різні варіанти комбінацій модулів і розміщення меблів в приміщенні.

Ми постійно стежимо за розвитком ринку і зростаючими потребами споживача, тому кожен рік ми удосконалюємо механізми створення меблів, а також за розробкою нових моделей, які максимально підійдуть нашим майбутнім клієнтам, як по якості, так і по функціональним можливостям виробу.  Чітко налагоджена робота колективу, використання обладнання провідних закордонних фірм, застосування провідних технологій , а також високий професіоналізм персоналу дозволяє гарантувати довговічність наших меблів.  Розкладні механізми, що використовуються, і активфурнітура відрізняються своєю довговічністю, надійністю та зручністю при експлуатації.  Для оббивки виробів використовуються тканини з асортименту, який нараховує більше 2000 різновидів кольорів. 

Наші меблі розвозять по фірмових магазинах тільки в спеціально обладнаних автомобілях. Наш автопарк дозволяє в максимально швидкі строки і без механічних пошкоджень доставити меблі в магазини, до кінцевого споживача.