пн.–сб.: 10:00 – 20:00 год
нд: 12:00 – 20:00 год

(032) 242-19-39
Як добратися

м. Львів, Кільцева дорога
виїзд з вул. Городоцька

Бергамо

Бергамо
Поверх:
-1
№ салону:
033
Сайт:
www.bergamo-tm.com
Телефон:
(067) 373 13 11
Країна:
Італія
Виробник:

Салон "Бергамо" є ексклюзивним постачальником на ринок України елітних шпалер відомої італійської фірми Zambaiti Parati SPA, що користується на європейському ринку надійною репутацією, яка гарантує відмінну якість і є зразком дизайнерського мистецтва.

Шпалери італійської фабрики Zambaiti Parati SPA відрізняють європейський стандарт якості, екологічно чистий матеріал, висока щільність (370-480 г/см2) і глибина тиснення, а також прекрасні естетичні властивості. 

Шпалери фірми Zambaiti Parati S.P.A. не просто красиві, вони виготовлені з високоякісних сортів паперу і екологічно чистого вінілу, в них повністю відсутні шкідливі хімічні речовини, вони відповідають стандарту безпеки, який застосовується при виготовленні дитячих іграшок.

Продукція виробляється за новітньою технологією, що дозволяє добитися «ефекту тканини». Малюнок на ці шпалери наноситься світлостійкими фарбами, які не розмиваються і не залишаються на ганчірці. Тому їх можна мити щіткою з порошком: вони стійкі до механічних впливів. Шпалери легко вбирають клей, не розповзаються при наклейці і надійно прилягають до стіни.