пн.–сб.: 10:00 – 20:00 год
нд: 12:00 – 20:00 год

(032) 242-19-39
Як добратися

м. Львів, Кільцева дорога
виїзд з вул. Городоцька

Ajram

Ajram
Поверх:
1
№ салону:
112
Сайт:
www.ajram.pl
Телефон:
+38098 35 10 899
Країна:
Польща
Виробник:

Польська меблева компанія «Ajram» - це сучасна європейська компанія по виробництву столів і стільців з високими стандартами, основним девізом якої є бездоганна якість товару.

Продукція фірми чудово підходить для доповнення інтер'єрів як житлових приміщень, так і готелів, ресторанів чи кафе. Меблі представлені у різних колекціях. Кожна модель може бути виготовлена за індивідуальним підбором матеріалів. Всі моделі виготовлені з дерева бук або дуб. Компанія пропонує на вибір 30 кольорів деревини, та понад 100 видів тканин.   
Поєднання досвіду, капіталу, знання ринку та прагнення розвитку дозволило створити компанію з потужним сучасним устаткуванням, з професійним персоналом, який сфокусований на потреби клієнтів. Повний цикл виробництва – від закупівлі матеріалів до створення меблів, дозволяє підприємству представляти широкий вибір столів і стільців різної форми та стилю.  

Пропонуємо співпрацю дизайнерам, де надаємо у використання електронні 3D-моделі продукції, що можуть бути використанні у візуалізації інтер'єрів.