пн.–сб.: 10:00 – 20:00 год
нд: 12:00 – 20:00 год

(032) 242-19-39
Як добратися

м. Львів, Кільцева дорога
виїзд з вул. Городоцька

26.12.2016

ХОЧЕТЕ ЗЕКОНОМИТИ ТЕПЛО ТА ЕНЕРГІЮ? – ПРИХОДЬТЕ У НАШ ОФІС

Варто усвідомити, що будь яка справа починається з самого себе. До прикладу, чистота міста залежить не від якісного прибирання, а від того, що кожен з нас викине сміття до урни.  Так само енергонезалежність та енергобезпека держави, залежить особисто від кожного з нас!

Постійне зростання тарифів на комунальні послуги змушує українців все частіше задумуватись про придбання приладів та матеріалів, що допомагають оптимізувати та скоротити споживання ресурсів.

На даний час, у Львові проводиться інформаційна кампанія, що закликає жителів міста активно долучатися до програми енергозбереження.

Ми слідкуємо за сучасними ринковими тенденціями та потребами споживачів, тому створили «Офіс енергозбереження» на 1 поверсі ТЦ «Три слони. Все для дому».

Одні з найкращих компаній нададуть консультацію у питаннях, що Вас цікавлять. А головне, що відтепер, не потрібно їздити у різні кінці міста і можна оперативно порівняти та вибрати з багатьох пропозицій оптимальний варіант.

Та ми не тільки стежимо за тенденціями, а й пропонуємо інноваційні рішення. Стандартні, на перший погляд, батареї в офісі, будинку, ресторані або на дачі можуть стати сучасним дизайнерським рішенням. Представляємо нове покоління дизайнерських обігрівачів Teoheat від Teolab.Ви можете обрати такий дизайн обігрівачів, який вам буде до вподоби.

А ще обігрівачі Teoheat  економлять електроенергію (на добу вся система працює близько 5-7 годин і в порівнянні з конвекторами, електрокотлами або масляними радіаторами споживання електрики мінімальне – розрахункова потужність в 1,5-2 рази меншa.

Але це ще не все! Teolab знає як зробити дім ще теплішим, та економнішим. Відомий своїми інноваційними рішеннями бренд пропонує систему Teoglass - cклопакети, які гріють. Система вирізняється енергоефективністю та дозволяє значно знизити витрати на опалення.

Якщо ви хочете зберегти свої кошти, то завітайте до нас Офіс енергозбереження, і ми підберемо оптимальне рішення для вашого житла.Офіс енергозбереження. 1 поверх, ТЦ «Три слони. Все для дому»