пн.–сб.: 10:00 – 20:00 год
нд: 12:00 – 20:00 год

(032) 242-19-39
Як добратися

м. Львів, Кільцева дорога
виїзд з вул. Городоцька

Про центр

ТРИ СЛОНИ – це найбільший в Західній Україні та у Львові зокрема регіональний торговий центр меблів та товарів для дому площею 18 000 м2, який не має аналогів у регіоні у сегменті роздрібної торгівлі меблями та товарами для дому та відповідає сучасним вимогам організації торгівлі і ведення бізнесу.

ТРИ СЛОНИ – ідеальне місце для здійснення покупок. В одному місці на трьох поверхах торгового центру розташовано сотні магазинів популярних торгових марок меблів, оздоблювальних матеріалів, декору, текстилю, килимів і світла, предметів інтер’єру, салони дверей, паркету, керамічної плитки і сантехніки. Велика кількість салонів пропонує продукцію вітчизняних виробників, асортимент яких дозволяє кожному відвідувачу торгового центру підібрати товар відповідно до своїх фінансових можливостей.

Здійснювати покупки у Трьох Слонах приємно і комфортно. Зручна система навігації дозволяє швидко і зручно орієнтуватися та легко обирати необхідний товар. У торговому центрі розвинута інфраструктура: наявний великий паркінг, передбачені місця для велосипедів, дитячих колясок, існує інформаційний центр для довідок, для зручності покупців торговий центр обладнаний ескалаторами,  відпочинковим та ігровим дитячим майданчиком  з кав’ярнею.

Наші партнери:

   

Запрошуємо вас в ТЦ Три Слони. Приємних Вам покупок!